Третій гол черащанина в молодіжному чемпіонаті України
П'ятниця, 13 вересня 2019, 16:51

DSC 0972

Артем Бондаренко забив свій черговий гол в 7-му турі молодіжного чемпіонату України U-21

Перед самим свистком на перерву «Шахтареві» вдалося конвертувати свою перевагу в результат. Приходько розрізним пасом знайшов перед карним майданчиком Бондаренка, Артем прибрав захисника і обвідним ударом поцілив у дальній кут – 1:0.

Після перерви дебют голом відзначив Вітао. На 75-й хвилині «Шахтар» закріпив свою перевагу на полі третім голом від Артема Холода.

3:0 – «Шахтар» крокує без втрат в молодіжній першості, вигравши шостий матч поспіль.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Зоря» U21 (Луганск) 3:0 (1:0)
Гол
и: 1:0 Бондаренко (45+1), 2:0 Вітао (56), 3:0 Холод (75).

Нагадаємо, що для черкащанина гол у звітному поєдинку став третім у новому сезоні.

У 8-му турі на «гірників» чекає виїзд в гості до «Десні». Матч відбудеться 21 вересня.