«Базис» у грі з «Нашою Рябою» проявив волю до перемоги
Вівторок, 10 вересня 2019, 17:08

Наша Ряба - Базис o

Подробиці матчу 11 туру чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги

Спортивний клуб «Базис» розпочав свої виступи у другому колі чемпіонату Черкаської області на тиждень пізніше суперників матчем проти «Нашої Ряби». Катеринопільчани стали автором однієї з найбільших сенсацій першого кола, а саме: єдиною командою, окрім топ-четвірки цього чемпіонату, яка відібрала залікові бали в лідерів чемпіонату. Потрапив під їх гарячу руку — «Златокрай».

Тож не дивно, що господарі поля зуміли навязати серйозну боротьбу і «Базису». Саме «Наша Ряба» стала автором першого забитого м’яча. На 49-й хвилині гри відбувається простріл Пашка з правого флангу, м’яч дивним чином влучає в стійку, а від неї уже рикошетом в ворота. 1:0. Після цього «Базис» не опустив голову, а уже вкотре зумів продемонструвати свої бійцівські якості. На 72-й хвилині Базис здобув право виконати кутовий удар, яким він скористався на всі 100%. Після відмінної передачі у виконанні Смілянця, Каплюченко виграв другий поверх у захисників господарів та ударом головою зрівняв рахунок в грі. А вже під кінець матчу (на 87 хвилині), «Базис» таки зумів вирвати перемогу в суперника. Смілянець обікрав захисника господарів та видав націлену передачу на Рибака. Микола першим дотиком прийняв м’яча, а потім зумів завдати точного удару в кут воріт «Нашої Ряби», чим приніс перемогу своїй команді.

Джерело: СК «Базис»