Артем Довбик відзначився дебютним дублем за «Сеннер’юск»
Четвер, 05 вересня 2019, 20:35

69702688 2517426281648727 6182662335203639296 n

Черкащанин відкрив рахунок та поставив переможну «крапку» у матчі розіграшу Кубка Даніїї.

Сьогодні, 5 вересня, у матч другого попереднього раунду розіграшу Кубка Данії «Сеннер’юск» Гадерслев здобув впевнену виїзну перемогу над аматорською БК «Вікторія» Копенгаген.

Рахунок у матчі відкрив дебютант команди «Сеннер’юск» Артем Довбик. Екс-нападник «Черкаського Дніпра» на 12 хвилині гри результативно підключився на розіграш кутового і ударом головою доправив шкіряну кулю до сітки воріт суперника. Почин Довбика підтримали його партнери по команді – Альбек, Джеппе Сімонсен та Пітер Крістіансен. На заключній хвилині поєдинку черкащанин, реалізувавши пенальті, оформив дубль у звітному матчі.

У підсумку поєдинок завершився із рахунком 0:5 на користь приїжджої команди – «Сеннер’юск» продовжить свої виступи у 1/16 фіналу розіграшу національного Кубка.