ФК «Яснозір’я» реваншується за поразку від «Шевченкового краю» (Городище) у I колі
Понеділок, 02 вересня 2019, 09:12

17046983472

Зіграно перший матч другого кола першості Черкащини з футболу серед команд першої ліги

Загалом II коло змагань починається 8 вересня, але матч у група “А”: “Яснозір’я” – “Шевченків край” (Городище) було проведено на тиждень раніше. Перемогу з рахунком 3:1 здобули яснозірські футболісти і очолили турнірну таблицю.

У складі гостей на 3 хвилині відзначився автоголом Анатолій Моєсєєв. Він же записав в свій актив єдиний м’яч на рахунок “Шевченкового краю” (38хв.). У “Яснозір’я” голи забили Олег Костенко (25хв.) та Володимир Борисенко (89хв.). На 40 хвилині гри свій шанс збільшити рахунок втратив гравець господарів Іван Жох, не забивши пенальті.