Контрольний матч: «Олімп» (Кам'янка) – «Шевченків край» (Городище) - 10:0
Неділя, 18 серпня 2019, 10:00

1808 Камянка n

Зустріч відбулася у рамках підготовки до другого кола змагань, де команди представляють, відповідно, вищу і першу ліги

17.08.2019 р., м. Кам'янка, стадіон "Авангард"

ФК "Олімп" (Кам'янка) - ФК "Шевченків край" (Городище) - 10:0 (5:0).

Голи: Корчинський '10, Оганесов '17 '44 '54 '78, Підвисіцький '28 '87, Бабій '30 '80, Грищук '64.

За два тижні до початку другого кола чемпіонату області, в Кам'янці місцевий "Олімп" провів товариську зустріч з ФК "Шевченків край" (Городище). Команди вийшли на поле далеко не в оптимальних складах, Городище - без Кучера, Кам'янка - без Іщенка, Клименка, Степанова та Лободи, який до речі перейшов до першолігового ФК "Інгулець". Гра розпочалася із стартового тиску гостей, декількох небезпечних ударів. Під час одного із них, тільки неймовірний сейв Мудріцького врятував від пропущеного м'яча олімпійців. Але вже на десятій хвилині удар Підвисіцького приймає на себе поперечка, добивання головою Корчинського -1:0. За сім хвилин Бабій виводить Оганесова сам на сам, Антон впевнено переграє кіпера. Минає ще десять хвилин удар Оганесова в поперечку, добивання Підвисіцького -3:0. Після цього голу на полі домінували кам'янчани, до кінця тайму відзначилися Бабій та Оганесов. 5:0 - розгром уже в першому таймі, гості у розпачі. Другий тайм стає продовженням першого, Оганесов відзначається ще двічі, Бабій замикає простріл Оганесова та робить дубль. Грищук виявляється найспритнішим у чужому воротарському майданчику під час виконання кутового. А на останніх хвилинах поєдинку Віталій Підвисіцький також відзначається дублем, замкнувши простріл Оганесова. Гості же в свою чергу мали нагоду відзначитися на 60-й хвилині з пенальті, але в цей день Мудріцький був налаштований зберегти свої ворота сухими, сейв і м'яч летить на кутовий.

Неймовірна перемога олімпійців, глядачі отримали масу задоволення.