Звіти матчів 1 туру чемпіонату країни з футболу серед аматорських команд (група 2)
Вівторок, 06 серпня 2019, 16:15

Лого аафу

До уваги огляд пяти матчів першого туру у групі, де грає черкаський МСК "Дніпро" (Черкаси)

Авангард (Корюківка) — Атлет (Київ) — 0:2

Голи: Яковенко, 63, Твердохліб, 81

Авангард: Рощинський, Химанич, Авраменко (Даценко, 65), Поляниця©, Порохня, Чуланов (Яловець, 62), Ментей, Вересоцький, Кирин (Алаєв, 68), Сердюк, Твердовський. Запасні: Стельмашенко, Падун, Грищенко, Ширай. Головний тренер: Валерій Чорний.

Атлет: Кочергін, Колесник (Орел, 58), Яковенко©, Козачок (Гаращенко, 79), Руснак, Шлапацький (Твердохліб, 62), Кучинський (Мовчан, 69), Яценко, Федоров, Хоменко, Євдокимчик (Швець, 85). Запасні: С.Русан, Кушнірук. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

Попередження: Козачок, 35, Кучинський, 38, Вересоцький, 44, Твердовський, 47, Яценко, 67, Орел, 74, Сердюк, 78, Поляниця, 88, Ментей, 89

Вилучення: Вересоцький, 57 (повторне попередження)

Непростим виявилося це протистояння. І переможця виявило тільки після перерви. Посприяло цьому вилучення у господарів – коли наклалося два поспіль фоли, і за другий (Вересоцький на чужій половині притримав Євдокимчика) порушник отримав другу жовту. А вже за шість хвилин Атлет, новачок ліги, який минулого сезону пройшов «бойове хрещення» в Кубку ААФУ, реалізував більшість. Після простенького прострілу з правого флангу від дебютанта Твердохліба Владислав Яковенко розстріляв ворота з близької відстані – 0:1. А наприкінці матчу екснападник вишгородської Чайки відзначився ще й голом. Гаращенко почав контратаку зі своєї половини поля, Євдокимчик дав Твердохлібу на хід, а Єгор уник шаленого підкату захисника, оббіг воротаря й забивав у майже порожні ворота – 0:2. Успішний дебют київського клубу.

ФК Біла Церква — Олімпік (Кропивницький) — 1:3

Голи: Шегда, 45 (пен.) – Куассі Н’чо, 28 (пен.), Себего, 90, Оуедраого, 90+1

Біла Церква: Скворцов, Р.Морозюк, Минзар, Хабло, Скорба, Костенко, Шегда© (Петровець, 72), Еванг, Винар, Діякончук (Довгий, 89), Лешенок. Запасні: Стадничук, Кичка, Стрелько. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

Олімпік: Заховавко, Бо Коффі Ів, Доссо, Гьо Абдул Жуніор, Чорний (Ткач, 86), Терпілов© (Конан Седрік, 55), Коаку, Йоро (Оуедраого, 76), Себего, Куассі Н’чо (Конан Куассі, 61), Афувапе (Ніколенко, 76). Без запасних. Головний тренер: Юрій Кевлич.

Дебют нового клубу найбільшого міста Київської області випав на матч проти Олімпіка – кропивницької команди, у складі якої задіяна низка африканських легіонерів. Попри старання господарів розпочати виступ із сприятливого результату, повели в рахунку саме гості. Новачок Афувале прорвався у карний майданчик, де м’яч від нього відскочив у руку захиснику Минзару. Пенальті реалізував Стів Куассі Н’чо. Пробив у правий від воротаря кут, і хоча Скворцов гадав, дістати точно надісланий м’яч не зумів – 0:1.

Надію господарям повернув також пенальті. Причому заробив його африканець Еванг, який на повній швидкості летів з правого краю, коли його збив Абдул Жуніор Гьо. Досвідчений Василь Шегда, відомий за виступами в білоцерківському Арсеналі, розвів м’яч і воротар по різних кутах – 1:1. У драматичному протистоянні кожна з команд могла виривати перемогу, але ефективніше кінцівку використав саме Олімпік. Спершу Жоель Себего відібрав м’яча у захисника Морозюка, вийшов на воротаря й вивів кропивничан вперед (це 1:2), а буквально за хвилину Муміні Оуедраого, який вийшов на заміну, добив м’яча в ворота після того, як Скворцов відбив удар Конана Куассі (це 1:3).

Вікторія (Миколаївка) — ФК Тростянець-2 — 4:2

Голи: Єременко, 6, 23, Кузьмін, 44, Акімов, 62 – Москаленко, 3, Чередниченко, 60 (а/г)

Вікторія: Зінченко, Михайлюк, Чередниченко, Цапій, Ретушняк (Лойко, 46), Касьянов (Гранкін, 69), Нелін©, Борисенко (Черніков, 71), Кузьмін (Шимко, 85), Єременко, Акімов (Рябцев, 75). Запасні: Зарубін, Романенко. Головний тренер: Олег Шандрук.

Тростянець: Синицин, Дяковський© (Хомич, 80), Жила, Троценко, Курило, Кубай, Стецюк (Сліпухін, 60), Мигаль (Кончаков, 46), Пимоненко, Москаленко (Чухненко, 57), Тиєчко (Михтуненко, 57). Запасні: Цьома, Білоненко. Головний тренер: Сергій Коритник.

ФК Тростянець (під егідою резервної команди) дебютував у чемпіонаті України серед аматорів у матчі проти рейтингового лідера – фіналіста Ліги ААФУ 2019 року та чемпіона 2018-го. Попри це, гості почали активно й повели в рахунку, ледве диктор дочитував склади. Після кутового від Мигаля Тиєчко ухитрився в якомусь кульбіті скинути на Москаленка, тож Антон забив із близької відстані – 0:1. Історичний гол для клубу.

Але у Вікторії знайшовся новий герой – дебютант із ФК Малинськ, на секундочку – чемпіон Європи 2009 року серед юнаків. Це – Дмитро Єременко. Після штрафного Михайлюк підібрав м’яча й прострілив із лівого краю, тож хавбек зміг з набігу і близької відстані розстріляти ворота – 1:1 вже за три хвилини. А трохи пізніше Дмитро з глибини побіг уже на подачу Борисенка з правого краю, так само в дотик вивівши миколаївців вперед – 2:1. Після його дубля ще до перерви рахунок закріпив Кузьмін. Андрій забив головою після флангової подачі Акімова – 3:1.

У другому таймі відновив інтригу автогол. Це Ігор Чередниченко головою зрізав у свої ворота після довгої подачі Троценка з центру поля – 3:2. Але вже за дві хвилини було встановлено підсумковий рахунок. Ще одна багатоходівка, Борисенко навісив із лівого краю, а В’ячеслав Акімов на дальній стійці переправив м’яча в ворота головою – 4:2.

Рубікон-Вишневе (Київ) — Агродім (Бахмач) — 2:1

Голи: Шишкін, 49, Бачинський, 66 – Сокол, 11

Рубікон: Левченко, Котовий, Швець, Краснопольський, Арутюнян, Шишкін, Марченко (Породько, 46), Бачинський, Іващик (Ніколаєць, 73), Паламарчук, Макс.Тищенко© (Гезлер, 89). Запасні: Карнаушенко, Гусін, Шутенко, Ведута. Головний тренер: Віктор Курята.

Агродім: Мусієнко (Боженко, 82), Двалі, Кордюк, Кіцута, Сірий, Журба©, Ільченко (Ігнатьєв, 82), Сокол, Пронак (Єсаулов, 68), Бамба (Кемфор, 61), Кохановський. Запасні: Пішта, Волошин, Колочко. Головний тренер: Микола Тищенко.

Попередження: Швець, 25, Двалі, 34, Породько, 53, Кохановський, 53, Сірий, 61, Іващик, 63, Журба, 70, Кемфор, 87

Вилучення: Швець, 51 (повторне попередження), Котовий, 81 (серйозне ігрове порушення)

Як і минулого року, ця пара відкривала сезон матчем між собою. Обидві команди підійшли до гри добряче оновленими, тому де в чому, навіть при постійних іграх одне проти одного, суперники відкривалися наново. У гостей дебютувало троє новачків при кількох, хто повернувся. І от якраз один із новачків – представник легендарного академкласу Яковенка Кіцута – сильним ударом зі штрафного застав зненацька воротаря. Той відбив м’яча, але якраз туди, куди набігав на добивання Владислав Сокол – 0:1.

Рубікон відігрався вже на початку другого тайму і голом на добиванні після штрафного на ті ж самі «бессарабські» ворота. Все було майже так само: сейв воротаря, набігання і Сергій Шишкін побіг святкувати – 1:1. А перемогу господарям приніс Бачинський. На дальній штанзі він підстеріг м’який навіс Тищенка і головою в падінні змусив виймати голкіпера – 2:1.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — ФК Чернігів — 1:1

Голи: Грицай, 90+3 – Кривобороденко, 67

Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калинич©, Шестипалов (Коломієць, 46), Ткаченко, Поплавка (Качур, 46), Дєдов (Вакуленко, 80), Колос, Грицай. Запасні: Дейнеко, Балацький, Литовчак, Тубольцев. Головний тренер: Василь Гречаний.

Чернігів: Радич, Борщ©, Конопко, Зенченко, Мчедлішвілі, Мироненко, Макаренко, Кривобороденко, Садовий, Романченко, Кравченко (Гордієнко, 90+2). Запасні: Головань, Чаус, Новрузов, Новобранець, Толкачов, Силко. Головний тренер: Вадим Постовий.

Попередження: Колос, 36, Конопко, 62, Мироненко, 83

ФК Чернігів уже грав у чемпіонаті торік, запам’ятався колективом злагодженим, але без претензій на лідируючі позиції. І ось у матчі проти ЛНЗ-Лебедин гості піднесли неабиякий сюрприз одному з найпотужніших клубів Черкащини й аматорської ліги. Хоча починалося все здорово, моменти були і той же Колос, переклавши м’яча з правої ноги на ліву, з убивчої позиції дивом не влучив у ближній кут.

Але поступово гості вирівнялися й виявилося, що на контратаках вони грають дуже здорово. Із дальньої та середньої позиції пробивали Макаренко, Мироненко, Романченко, Кривобороденко, Кравченко. Тому їхній гол у другому таймі навіть не став несподіваним. Макаренко, промчавши через правий край, розважливо спинився й дав упоперек поля на Кривобороденка, а Кирило абсолютно зряче метрів із 25-ти влучив у дальній кут – 0:1. Голкіпер, який до того кілька разів виручав, цього разу нічого не міг вдіяти.

Гра котилася до сенсації – Качур, Литовчак, Коломієць втрачали свої нагоди, аж поки в самій кінцівці Віталій Грицай, ексгравець чернігівської Десни, прямим ударом зі штрафного метрів із двадцяти, не зрівняв рахунок. 1:1 – і все-одно це сенсація, не лише рахунок, а й солідна гра ФК Чернігів проти одного з фаворитів чемпіонату.

Джерело: sportarena.com