Понеділок, 29 липня 2019, 11:46

290719 1

Вперше в історії українського футболу черкащанин став володарем почесного трофею

В Одесі відбувся поєдинок за Суперкубок, який традиційно відкриває сезон в українському футболі – київське «Динамо» зустрічалося із донецьким «Шахтарем».

Перший тайм повільно котився до сухої нічиєї, поки на другій компенсованій хвилині не відзначився Алан Патрік – бразилець був першим на підборі після подачі кутового.

«Динамо» поступалося в рахунку аж до 80-ї хвилини. «Дві хвилини, які перевернули Суперкубок України-2019» – так можна охарактеризувати те, як підопічні Хацкевича зрівняли рахунок і миттєво вийшли вперед. Для «гірників» це стало таким шоком, що єдину нагоду зрівняти рахунок вони втратили вже в компенсований арбітром час.

Весь поєдинок на полі провів черкащанин Віталій Миколенко, який заслужено отримав медаль володаря Суперкубка України 2019 року!

Як підсумок, «Динамо» здобуває вольову перемогу з рахунком 2:1, і здорово піднімає собі настрій перед найважливішими матчами проти «Брюгге» в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що у 2017 році володарем Суперкубка став Іван Петряк, щоправда, тоді смілянин не потрапив до заявки на матч.