Субота, 20 липня 2019, 01:08

190719 m1

Свято Футболу на черкаському КП «Центральний стадіон»

МСК «Дніпро» Черкаси – «Динамо» Київ (ветерани) 3:3 (1:1)

19 липня. м.Черкаси. КП «Центральний стадіон». 2 тайми по 30 хвилин. Початок о 18:00.

Арбітри: М.Зубко, О.Євтушевський, О.Гопка (всі – м.Черкаси).

МСК «Дніпро» Черкаси: 1 тайм – Д.Скринський, А.Ткач, В.Коломоєць, А.Ляхович, К.Дашко, О.Пантелей, А.Норенко, І.Шевченко, А.Кулик, А.Масоха, В.Антоненко. 2 тайм – В.Кудін, Д.Лукомський, Н.Синіцин, І.Молчан, Г.Сухецький, Б.Вініченко, Д.Танцюра, Н.Пуш, К.Загоруйко, В.Гарнага, В.Борисенко. Головний тренер: Є.Тарасенко.

«Динамо» Київ (ветерани): Стартовий склад – В.Романенко, В.Безсонов, С.Федоров, О.Михайличенко, Г.Литовченко, Ю.Калітвінцев, І.Яремчук, І.Костюк, О.Гусєв, О.Заваров, В.Євтушенко. На заміну виходили: М.Шацьких, С.Процюк, В.Мороз, А.Анненков. Тренери: А.Біба та В.Мунтян.

Голи: А.Масоха (10), В.Борисенко (50), В.Гарнага (59) – М.Шацьких (18), І.Костюк (42, 46).

190719 m2

190719 m3

Про проведення матчу стало відомо лише в середу ввечері, проте «сарафанне» радіо та Інтернет зібрали у сезон відпусток більше ніж двотисячну аудиторію вболівальників на головній арені обласного центру.

Футбольний поєдинок, яка пройшов за підтримки Черкаської міської ради, складався із двох таймів по 30 хвилин. Гра пройшла в домашній теплій атмосфері – вболівальники підтримували обидві команди та раділи забитим голам у воротах опонентів.

190719 m4

190719 m5

На старті поєдинку голкіпер динамівців Всеволод Романенко потягнув кілька складних ударів від двох Артемів – Кулика та Норенка, а свій індивідуальний прохід Артем Масоха завершив влучним ударом по воротам зіркових гостей. Не забарився із відповіддю, блиснувши технікою, як у свої кращі часи нападник Максим Шацьких – 1:1.

Після перерви дублем відзначився Ігор Костюк, особливо ефектним був другий гол після удару в падінні головою.

«Дніпряни» відзнайшли внутрішні ресурси та зрівняли рахунок наприкінці поєдинку – забитими м’ячами відзначилися Володимир Борисенко та Владислав Гарнага.

190719 m6

190719 m7

Як і личить матчу такого рівня – гра завершилася бойовою нічиєю 3:3.

190719 m8

Десять щасливчиків за підсумками лотереї стали власниками абонементів на домашні матчі футбольної команди МСК «Дніпро» (Черкаси) у чемпіонаті України 2019/2020 рр. Абонементи власникам особисто вручив легенда футболу Іван Яремчук.