Чемпіонат Черкас з футболу 8х8: МСК «Дніпро» – «Черкаські козаки» 2:4
П'ятниця, 28 червня 2019, 07:32

270919 k1

Перенесений поєдинок сьомого туру. 27 червня 2019 року.

МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Черкаські козаки» (Черкаси) 2:4

Голи: В.Борисенко (27), А.Масоха (30) – В.Архипенко (32, 50), А.Панасенко (41, 55).

Попередження: Б.Черняк (МСК «Дніпро»).

270619 k2

Звітний поєдинок пройшов під акомпанемент рясного прохолодного дощу. «Черкаські козаки» у стартовий відрізок гри створили низку небезпечних гольових моментів біля воріт свого опонента. Зокрема, Владислав Сидоренко та Сергій Дробот почергово поцілили у стійку воріт муніципального клубу.

Поступово «дніпряни» вирівняли гру, а наприкінці тайму провели два результативних контрвипади. Спочатку Володимир Борисенко продавив по центру захист «козаків», а потім Артем Масоха замкнув простріл свого тезки Норенка. 2:0 – і команди йдуть на перерву.

270619 k3

Одразу після відпочинку номінальні гості, завдячуючи удару Владислава Архипенка, відігрують один м’яч. А на протилежній половині поля на постріл Артема Норенка за «Черкаських козаків» зреагував каркас їхніх воріт.

На 41-ій хвилині Артем Панасенко класним ударом зриває «павутину» із «дев’ятки» воріт – 2:2.

«Черкаські козаки» не збиралися зупинятися на досягнутому: Владислав Архипенко, не зустрівши опру від захисників, оформлює перший дубль у матчі.

270619 k4

МСК «Дніпро» спробував налагодити контргру – небезпечних ударів завдавали Володимир Борисенко та Артем Масоха, втім всі сподівання нанівець звів другий гол Артема Панасенка (не обійшлося без допомоги рикошету) – 2:4.

Перемога дозволила «козакам» впевнено закріпитися в трійці призерів турніру за підсумками першого кола змагань.