Матч чемпіонату Черкас з футболу 8х8: «Патріот» (Сміла) - «Карбон» (Черкаси) - 4:7
Середа, 19 червня 2019, 21:46

1 DSC 0929

Звіт про матч 7 туру, який відбувся 12 червня 2019р. + ФОТОЗВІТ

«Патріот» (Сміла) - «Карбон» (Черкаси) - 4:7 (3:5)

Голи: Зайченко (7 хв.,), Видиш (15 хв., 55 хв.,), Педяш (16 хв.) – Бабій (2 хв., 35хв.), Болюк (4хв., 10 хв.), Дмитренко (11 хв., 16 хв.. 42 хв.)

Багато чинників можна назвати, які вплинули на гру обох команд, але поки і «Карбон», і «Патріот» продемонстрували свої найкращі матчі у чемпіонаті. Особливого колоритк зустрічі надавав той факт, що у складі черкаської команди були відомі у минулому футболісти Олег Саленко та Юрій Дмитрулін. Олександр Алієв через травму не зміг взяти участь у грі. Натомість київські футболістів з трибуни підтримував легендарний нападник київського «Динамо», а зараз футбольний експерт Віктор Леоненко. Зірки футболу грі зявилися не відразу, пояснюючи це тим, що їм необхідно подивитися як грає їхня команда.

2 DSC 0939

А гру карбонівці почали надтоактивно і вже на 2 хвилині гри Бабій відкриває рахунок у зустрічі. Через дві хвилини чергова атака завершується ударом у виконанні Матвієнка, який парирував воротар, але з пострілом Болюка голкіпер вже не впорався.

Лише на 5 хвилині гри смілянській команді нарешті вдається впіймати ритм зустрічі і відразу Зайченко скорочує відставання у рахунку. Пропущений гол ще більше завів черкащан і вони посиливши тиск на ворота суперника збільшують свою перевагу у рахунку до трьох мячів. Після цього на полі по черзі з’явилися Саленко і Дмитрулін, які зайняли місця відповідно у нападі і на правому крилі захисту. Зрозуміло, що партнери по команді відразу задіяли у командній грі своїх іменитих партнерів.

3 DSC 0933

А тим часом «Патріоту» на 156 і 16 хвилинах зустрічі вдається внести інтригу у гру, змінивши рахунок у грі на 3:4. Але втримати мінімальне відставання у рахунку їм не вдалося.

Забивши після перерви свій шостий м’яч у грі, черкаська команда дещо збавила свої оберти. У цій ситуації знадобився досвід Юрія Дмитруліна, який «закрив» для свого суперника прохід його флангом. А сміляни все частіше і сміливіше йшли на ворота карбонівців і у одному з моментів Раковський у відчайдушному кидку вибиває шкіряну кулю з лінії воріт. А через дві хвилини Дмитренко у «Карбона» оформлює хет-трик – 3:7. Смілянам у такій ситуації, як то кажуть відступати було нікуди і вони кидають усі сили вперед і створюють гольові моменти, але якимось дивом їх не реалізують. Лише з четвертої чи п’ятої спроби вони досягають мети – 4:7.

5 DSC 0961

У завершальні хвилини гри карбонівці акцентували увагу на захисних діях, у яких брав участь і їхній нападник Олег Саленко. Зі свого боку старання смілянської команди більше у цій зустрічі не мали успіху.

6 DSC 0968

Приємно відзначити, що за матчем спостерігала велика глядацька аудиторія – більше тридцяти осіб. Усі охочі мали можливість сфотографуватися із зірками футболу і «Золотою бутсою», яку із собою привіз у Черкаси Олег Саленко.