Текстова он-лайн трансляція матчу "Славутич" - "Динамо"
Написав Максим Гаптар, Стас Лопес
Субота, 07 квітня 2012, 12:43

slavyttt43643

Добрий день прихильникам футболу. "Черкаський спорт" розпочинає текстову он-лайн трансляцію матчу між черкаським "Славутичем" та хмельницьким "Динамо".

Пропонуємо Вашій увазі стартові склади команд.

"Славутич":

Крупниченко - Книжник, Тарасенко Є., Тарасенко О., Фаворов, Листопад, Гуд, Таран, Сергійчук, Атаманюк, Горкун.

"Динамо":

Іваненко - Шляховий, Дем'янчук, Семенов, Сангаре - Ткачук, Руденко, Гончар, Солонинко, Осокін, Дітковський.

40947859734587

Лунає стартовий свисток - матч розпочався.

- Відразу небезпечний момент від "Славутича" - якісний прохід від Сергійчука, нічим не завершився.

- Господарі контролюють м'яч

- М'яч перебуває на половині поля черкасців - грамотно у захисті відпрацьовують брати Тарасенки

- Черкасці ніяк не можуть перетнути центр поля

- Гарна передача Сергійчука на Горкуна, який впав перед карним майданчиком суперника. Момент втрачено

- Щойно черкасці пробивали по воротам, але не точно. Удар від воріт від Іваненка

- Довгий навісний пас захисника "Динамо" вийшов за межі поля

- Листопад - не точна передача на тарана вийшла за лінію. Аут від "Динамо"

11 хв.- Знову не точна передача на Тарана

12 хв. Боротьба перед штрафним майданчиком "Динамо", м'яч залишився у черкасців удар від Листопада не точний.

- Покищо "Славутич" володіє ініціативою

14 хв. Гостра атака від "Славутича", з м'ячем Таран подача на Горкуна, який з м'ячем так і не зустрівся

16 хв. Боротьба перед штрафним майданчиком "Динамо", Атаманюк збиває Ярослава Солонинка

17 хв. Подача Сангаре у штрафний майданчик "Славутича" - Крупниченко забирає м'яч
20 хв. Сергійчук гостро увійшов у штрафний майданчик, але гольового моменту не вийшло, Сангаре вибив м'яч

23 хв. Кутовий від "Славутича". Подача від Тарана, захисники "Динамо" були першими на м'ячі

25 хв. Атаманюк віддав гостру передачу на Тарана, який довго возився з м'ячем. Момент завершився нічим

27 хв. Євген Тарасенко віддав навісну передачу ... на голкіпера суперника.

28. хв Кутовий від "Славутича" знову завершився неточним ударом.

"Славутич" повністю контролює хід гри. "Динамо" ледь переходить центр поля

30 хв. Іваненко довго вводив м'яч за що був покараний суддею матчу. Жовта картка

32 хв. Сергійчук заробляє небезпечний штрафний. Удар від Сергійчука просвистів над поперечиною.

34 хв. Заміна. Замість Атаманюка, який нічим не запам'ятався на поле вийшов Дмитро Кобіков.

36 хв. Удар від Сергія Тарана пройшов поруч зі стійкою.

36 хв. Денис Фаворов проривався по правому флангу, а його фолом зупинив захисник "Динамо". Штрафний удар змарнував Сергій Таран.

38 хв. Штрафний удар біля центрального кола розігрує "Динамо". Захисники "Славутича" якісно відзахищалися і проводять контратаку. Таран марнує черговий момент.

39 хв. Ще один момент від "Славутича" Таран віддав прострільну передачу на Сергійчука, який пробив по горобцях.
Приємно вражає кількість уболівальників. Стадіон заповнений на відсотків 75.

2slavytych56079

Нічого не виходять у "Динамо". Тотальна перевага у "Славутича".

41 хв.Таран змістився у центр і пробив, м'яч рекошетом вилетів на кутовий. "Корнер" підопічні Олександра Кирилюка змарнували.

44 хв. Найактивніший у першому таймі Сергій Таран збиває гвінейського українця "Динамо" Мамаді Сангаре.

45 хв. Заміна у "Динамо". Замість Руденка на поле вийшов Репа

Команди дограють перший тайм.

46 хв. Найгостріший момент "Динамо" у першому таймі - Солонинко змістився з лівого флангу в центр і пробив з лінії штрафного майданчика, на місті Крупниченко.

Перший тайм завершено - 0 : 0. Покищо "Славутич" не використав свою перевагу.

За підрахунками "Черкаського спорту" сьогодні на центральний стадіон Черкас прийшло приблизно 8000 глядачів!

69386046634

743536368

46 хв. Почався другий тайм. Заміна у "Славутича". Замість найпомітнішого у першому таймі Сергія Тарана на поле вийшов Роман Дацюк. Скоріше за все у Сергія проблеми зі здоров'ям.

49 хв. Другий тайм "Славутич" розпочав із атак. Євген Тарасенко підключився до атаки своєї команди. Він гостро подав у штрафний майдангчик, м'яч майже по лінії перелетів усіх і захисник хмельницької команди на дальній стійці виніс його в поле.

50 хв. Сергійчук взяв ініціативу на себе, прокинув м'яч на своєму фланзі між двох захисників і увійшовши у штранфий майданчик впав, за що арбітр дав півзахиснику жовту картку.

52 хв. Штрафний для "Динамо", подача Сангаре - захисники "Славутича" справляються з нею

54 хв. Євген Тарасенко знову підключився до атаки, віддав на Сергійчука, але захисники гостей вибили м'яч у поле.

55 хв. На правому куті штрафного майданчика збивають Романа Дацюка, однак "Славутич" стандарт розіграв недбало і у команди з Хмельницького був шанс на контратаку, який змарнував Мамаді.

57 хв. Гуд, в якого у цій грі виходить не все, порушив правила у центрі поля.

60 хв. Вихід один в один Михайла Сергійчука (передача від Дмитра Кобікова) нівелює якісною грою голкіпер "Динамо" Ігор Іванченко - найнебезпечніший момент за 60 хвилин гри.

61 хв. ГООООЛ! "Славутич" виходить вперед. З лінії штрафного майданчика потужно пробиває Гуд, голкіпер вибиває перед собою, добивання від Дацюка також парирує страж хмельницьких воріт, але після другого удару впритул від Кобікова рахунок стає 1 : 0.

63 хв. Контроль м'яча від "Славутича". Покищо без моментів.

65 хв. Заміна у складах обох команд. "Динамо": Замість Дідковського на футбольне поле Глега. "Славутич": Замість малопомітного Горкуна виходить Дмитро Кошелюк.

66 хв. Відразу після замін, Тимофій Листопад пробивав з метрів 24-х, м'яч влучив у руку захисника, який перебував у напівколі штрафного майданчика.

67 хв. Євген Тарасенко зі штрафного пробиває біля стійки воріт.

68 хв. Небезпечний кутовий викручує Глега, м'яч від рук Крупниченка вилітає на другий кутовий, який був менш небезпечним.

70 хв. Щось на зразок контратаки виконали гравці "Динамо". Захисники "Славутича" відібрали м'яч.

72 хв. Гра без моментів. У середині поля м'яч тримають гравці "Славутича".

74 хв. З метрів 30-ти наважився на удар захисник приїжджих, Олександр Семенов, м'яч небезпечно просвистів біля лівої стійки воріт "Славутича".

75 хв. Заміна у "Славутича". Замість Книжника на поле вийшов Лисоконь.

77 хв. Контратака "Славутича" не вийшла. Захисники "Динамо" вибили сферу в аут.

79 хв. Швидкості у матчі суттєво впали.

80 хв. Заміна у "Динамо". Замість Дітковського вийшов Черкезов.

82 хв. Сергійчук ледь не подвоїв рахунок. Вийшовши віч-на-віч з воротарем він м'яко перекидав голкіпера, м'яч від останнього вийшов на кутовий.

83 хв. Небезпечний момент був у гостей. Капітан хмельницької команди віддав не точну передачу на свого партнера. Момент змарновано. Удар від воріт.

84 хв. Заміна у Хмельницького. Замість Солонинка на поле вийшов Калайда.

86 хв. На полі наявна переважно боротьба у центрі поля.

87 хв. Завершується матч. "Славутич" перебуває на половині поля суперників, проте моментів команда Олександра Кирилюка не створює.

88 хв. "Динамо" намагається створити щось на зразок небезпечного моменту, проте оборона "Славутича" не прохідна.

89 хв. Небезпечний кутовий від хмельничан!! Олексій Крупниченко кулаками вибив м'яч на кутовий. Другий корнер гості змарнували.

90 хв. Кращим гравцем матчу було визнано автора забитого м'яча Дмитра Кобікова.

91 хв. Схоже на полі з'явиться Олександр Лобов, який щойно скинув тренувальну форму і підійшов до тренера команди.

92 хв. Заміна у складі "Славутича". Замість Дмитра Кошелюка на поле вийшов Лобов.

93 хв. Атакує "Динамо", проте захисники "Славутича" грамотно обороняються.

94 хв. Атака від "Славутича". Євген Тарасенко віддав точну навісну передачу на Михайла Сергійчука, м'яч у якого було вибуто. Гравці "Славутича" виконали аут. На цьому пролунав фінальний свисток.

Матч завершено. Черкасці здобувають мінімальну перемогу. "Черкаський спорт" вітає "Славутич" з перемогою! Дякуємо, що були з нами.