"Славутич" знову зіграв у нічию
Написав Administrator
Неділя, 23 жовтня 2011, 10:59

slavytich223

Славутич втретє поспіль зіграв у нічию, однак навіть попри це зумів втриматись на третій позиції в Другій лізі.

"Нива" (Тернопіль) - "Славутич" (Черкаси) 1:1

«Нива»: Д.Козенко, В.Рудий (І.Цимбалістий, 90+3), І.Шишкін (О.Музика, 77), М.Костюченко, А.Башлай, О.Ничипорук (С.Ільїн, 85), Ю.Войтович, О.Коваленко, Я.Галенко, Я.Сокол (О.Гребінюк, 25), П.Онисько (Є.Піцик, 79). Запасні: Т.Чоларія, В.Плішка. В.о.тренера: Б.Стронціцький.

«Славутич»: О.Крупниченко, М.Лисоконь, О.Тарасенко, Т.Листопад, Д.Фаворов, О.Лобов, М.Сергійчук, О.Шуляк (Д.Кобіков, 39), Є.Гуд – к/к, С.Таран, Д.Атаманюк (Д.Кошелюк, 64).

Запасні: А.Лєнчінков, О.Кононихін, В.Котов, В.Кобзістий, А.Сірий. Тренер: О.Кирилюк.

Голи: О.Ничипорук (56 пен.) – Є.Гуд (49 пен.).

Попередження: О.Ничипорук (44), М.Костюченко (49), П.Онисько (74), О.Коваленко (90+4) – Т.Листопад (34), Д.Кошелюк (70), О.Лобов (72).

Черкащани активно розпочали матч, відчувалося бойове налаштування на гру. Основна загроза для господарів надходила з лівого флангу, де нагнітав події Сергій Таран.

Холодним душем для приїжджої команди став епізод на 17-ій хвилині. Нападник «Ниви» Павло Онисько «обікрав» Тимофія Листопада. Вихід один в один ледь не завершився голом – м’яч у лічених сантиметрах пролетів біля лівої стійки воріт. «Славутич» відповів небезпечним ударом з гострого кута.

У компенсовані до перерви три хвилини черкащани організували два гольових моменти. Спочатку триходівка Гуд-Таран-Атаманюк завершилася неточним ударом, а потім Михайло Сергійчук (відзначимо розрізаючий пас від Дмитра Кобікова) не реалізував вихід сам на сам.

Початок другого тайму ознаменувався двома одинадцятиметровими. Покарання за порушення на Денисові  Атаманюку чітко реалізував, розвівши по кутах м’яча і голкіпера, Євген Гуд. Через п’ять хвилин за гру рукою був призначений пенальті вже у протилежні ворота – тернополянин Олександр Ничипорук також не схибив – 1:1.

Гра значно пожвавішала. Двічі Сергій Таран виводив на ударну позицію свого партнера по команді Сергійчука, але це був не день Михайла. Непогано господарі розіграли штрафний – з ударом Юрія Войтовича справився голкіпер Олексій Крупниченко.

У кінцівці матчу господарі почали відверто затягувати час. Штурм воріт «Ниви» на останніх хвилинах поєдинку не приніс для «Славутича» бажаних дивідендів.