У що вдягаються «Мавпи»?
Написав Вікторія Хамаза   
Четвер, 02 лютого 2012, 12:37

Image_18

   Незважаючи на єдність «Черкаських Мавп» на паркеті, поза ним – баскетболісти різняться своєю самобутністю та індивідуальністю. Кожен гравець відрізняється від товариша по команді не лише способом життя, але й стилем одягу. «Черкаський спорт» вирішив дізнатися, що ж люблять одягати баскетбольні «бігмени» і де саме у нашому місті вони купують одяг.

_1jhhjkhjk11revcdfgddfgdfgsize_im 

   Вони великі, дужі та прудкі. Розмір їхнього взуття іноді сягає 50-го, а зріст понад 210 сантиметрів. Саме фізичні дані та вміння володіти м’ячем перетворили їх розміри в інструмент якісної гри. Проте, поза майданчиком, ці розміри діставляють чимало складнощів баскетбольним «велетням» у виборі бажаного взуття і одягу. Адже, на відміну  від закордонних країн, наша держава не може похвалитися широким асортиментом розмірів та брендів. Зокрема, у Черкасах, є лише декілька брендових магазинів, у яких час від часу з’являється одяг та взуття тих розмірів, які підходять саме баскетболістам. Проте,  це не заважає нашим «бігменам» проявляти свою індивідуальність не лише на майданчику, але й поза ним. Гравці «Черкаських Мавп» різняться як позиціями на паркеті, так і стилями одягу. Кожен гравець має не лише улюблений стиль, але й улюблені бренди та магазини. «Черкаському спорту» вдалося дізнатися, хто ж у команді «Черкаських Мавп» носить «Дольче і Габбана», а хто є прихильником зимових капелюшків у місцевих торгових центрах. Хто є хто – читайте далі!holopov_dsdhksadhksdchsdkj

   Своє «стильове дослідження» ми розпочали із наставника черкаської команди Володимира Холопова. У минулому тренер «Черкаських Мавп» сам був баскетболістом, тому, як ніхто інший знає всі тонкощі «одягання» поза майданчиком. Хоча, у розмові, Володимир Холопов наголошував на тому, що, насправді, проблем ні з одягом, ні з розміром у нього ніколи не було. Попри зріст, котрий є вищим від середнього, колишній баскетболіст Холопов завжди знаходив потрібне вбрання та взуття. Тому і зараз тренер не нарікає на якісь складнощі: «Насправді, як і колись, так і зараз – я лишаюсь людиною невибагливою. Одяг для мене далеко не першорядне, але це не значить, що я не приділяю цьому увагу. Просто все має бути в міру, як на мене. Стосовно розмірів – то так склалось, що мої параметри ніколи не створювали мені проблем. Адже і у зрості, і у розмірі взуття –  я завжди знаходжу те, що мені потрібно».

   Стосовно улюбленого стилю одягу Володимир Холопов без коливань назвав класичний. Доречі,  склався певний стереотип, що класика – це краватки, суворі та похмурі костюми. Не варто плутати класичний та діловий стилі. Як сказав Холопов: «Насправді, все набагато веселіше». Класичний стиль одягу – це так звана «мода без віку».  Наразі, цей стиль включає в себе як піджаки, костюми, краватки, сорочки, джемпери, так і різноманітні аксесуари –  і все це не тільки стереотипно сірого або чорного кольору. Класичний стиль передбачає повну демократію та експереметальність кольорів. Хоча, як бачимо, на іграх «Черкаських Мавп» Володимир Холопов відчуває себе комфортніше у стриманих чорних та дещо консервативних костюмах. Поза майданчиком тренера можна побачити у елегантному, але стриманому, джемпері в комбінації з джинсами або звичайними брюками. А на тренування, задля максимальної зручності, Володимир Холопов вдягає світло сірий спортивний костюм з символікою баскетбольного клубу. Також, як виявилось, тренер «Мавп» не є прихильником якихось конкретних брендів або магазинів. «Ніколи не мав і не маю улюблених брендів. Головне для мене – щоб одяг подобався і був мені зручний. А де його купувати – для мене це більше ніж не принципово», – зазначив Володимир Холопов.dfgfbfdfbfgbfgbgfge_2

   Так як і наставник команди, проблем із купівлею одягу немає і баскетболіст «Черкаських Мавп» Олександр Неруш. Захисник команди має зріст 193 сантиметри та важить близько 96-ти кілограмів. Баскетболіст стверджує, що ніколи не мав проблем з одягом. «Завжди є потрібні розміри, тому ніколи не стикався з подібними проблемами», – зазначає Олександр Неруш. Також, як виявилось, підопічний Володимира Холопова, так як і він, «не прив’язаний» до якогось бренду. Олександр запевняє, що найчастіше купує одяг у торгових центрах міста. Одягається баскетболіст за принципом «що сподобалось». До того ж, Олександр Неруш є прихильником демократичного стилю одягу, тобто баскетболіст не тяжіє до жодного із стилів, а навпаки – любить поєднувати та експериментувати з ними, як йому зручно та подобається.

    Наступні три гравці «Черкаських Мавп» про проблеми купівлі одягу та взуття знають як ніхто інший добре. Адже всі три баскетболісти мають зріст понад два метри! Зокрема, українець Віталій Близнюк, має зріст 206 сантиметрів, вагу 115 кілограмів та 49-й розмір кросівок. Центровий зізнається, що проблеми у виборі одягу і стилю мав завжди. Адже більшість магазинів має обмежений асортимент розмірів, тому не завжди вдається купити те, що хочеш. «З одягом були і є проблеми. В Україні особливо важко знайти одяг і взуття мого розміру», – ділиться Віталій Близнюк. Але баскетболіст знайшов вихід з цієї непростої ситуації. Віталій замовляє одяг у друзів, які проживають у США та Європі. На питання про стиль, баскетболіст відповів не задумуючись: «Головне зручний і мого розміру».__4

   Подібні проблеми з гардеробом має і форвард черкаської команди Іварс Тімерманіс, зріст якого 203 сантиметри, а вага – 96-ть кілограмів. Баскетболіст розповідає, що вибір взуття та речей для нього завжди надскладне завдання: «З одягом були і є проблеми. У Латвії завжди було важко щось знайти, тому я їздив у Польщу і там купував собі одяг». Також, хлопець зізнається, що на його пам’яті подібні «шопінги» не лише в Польщі, але й у різних містах Німеччини. Щодо Черкас, то Іварсу тут до вподоби лише зимові капелюхи, все інше у гардеробі баскетболіста – закордонний продукт. Гравець запевняє, що через дефіцит розмірів, не має і улюбленого бренду. «Головне, щоб я відчував себе зручно. Улюбленого бренду немає. Не важливо щоб на формі було “DG” написано чи ще щось. З такими «параметрами» дуже перебирати не доводиться», – додає латвієць Іварс Тімерманіс.

   Найвищим у команді «Черкаські Мавпи» є сербський легіонер Мільян Пуповіч. Баскетболіст має зріст 212 сантиметрів, а вагу – 117-ть кілограмів. Мільян, як ніхто інший у команді, часто стикається з проблемою купівлі взуття та одягу потрібного розміру: «Мій улюблений бренд одягу – той одяг, розмір якого підходить мені – це мій улюблений одяг». Сербський легіонер «Мавп» зізнається, що є прихильником спортивного стилю, оскільки саме цей стиль одягу, на його погляд, практичний і комфортний. «Парадним» одягом для Мільяна є джинси, які він вдягає лише коли цього вимагають і для цього є конкретний привід. У Черкасах спортсмен улюблених магазинів не має, тому одяг тут не купує. Баскетболіст надає перевагу сербському або іншому закордонному виробнику. Найчастіше вдягається у спортивних магазинах, оскільки саме там реально знайти ті розміри, які потрібні Мільяну. «У клубі я замовив наш спортивний костюм «Черкаські Мавпи». Розмір точно є. А яка фірма, я навіть не дивився. Адже головне – що мені зручно», – додає Мільян Пуповіч.5645Image_1

    Як виявилось, найбільш вибагливими в одязі «Мавпами» є Юрій Фрасенюк та Вілл Соломон. Український форвард Юрій Фрасенюк є чи не найбільш вибагливим у команді до свого зовнішнього вигляду. Баскетболіст обирає стиль одягу відповідно до того, куди він збирається. Хоча і намагається віддавати перевагу тому одягу, в якому зручно, але іноді хлопець ладен витерпіти дискомфорт аби мати гарний вигляд. Тому якогось конкретного стилю Юрій Фрасенюк назвати не зміг, адже регулярно вдягає як спортивний костюм, так і звичайний класичний одяг, джинси. «Якщо стосується класичного стилю, то в Україні є безліч магазинів для купівлі одягу. Наприклад, такий брендовий магазин, як «Левайс», там я можу завжди спокійно знайти потрібний мені одяг. А що стосується спортивних речей, то замовляю їх в інтернеті. Звичайно люблю, те що зручно. Кросівки, джинси, спортивні штани. В Україні не проблема знайти для мене одяг», – розповідає Юрій. Баскетболіст зізнається, що часто замовляє речі саме через інтернет мережу. Щодо улюблених брендів, то тут баскетболіст відповів не коливаючись: «Так, маю низку улюблених брендів. Зі спортивних – це «Рокавера», «Найк», «Адідас», якщо кросівки. А одяг – це «Шон Джон».

   Що стосується улюбленця черкаських вболівальників легіонера Вілла Соломона, то він, як і Майкл Джордан, поза майданчиком, є прихильником класичного стилю одягу. y_d8b7afe2А вдягається Соломон завжди лише у США. Гравець надає перевагу невеликим магазинам або ж онлайн замовленням через мережу інтернет. «Для мене важливо як я виглядаю не лише на майданчику, але й поза ним. Тому у одязі я досить вибагливий, але в міру. Класичний стиль для мене є найзручнішим, тимпаче зараз, коли дизайнери додали у цей стиль трохи жвавості та дещо оживили його», – розповідає Вілл. Баскетболіст зізнається, що попри належність у його гардеробі низки світових брендів, він лишається прихильником «Дольче і Габбана».

    Попри різнобічність смаків та стилів гравців «Черкаських Мавп», на майданчику їхньою візитною карткою є гра. І багато в чому ця гра залежить від того, наскільки гравцю комфортно як на паркеті, так і поза ним. У будь-якому разі, як кажуть, зустріли ми їх по одягу, а от проводжатимемо чи не проводжатимемо вже по грі!