У Черкасах найкраще грають у баскетбол у школі № 34
Написав Administrator
П'ятниця, 16 грудня 2011, 13:55

pypovsch_2Міські шкільні змагання з баскетболу серед збірних команд хлопців закінчилися у Черкасах. У спартакіаді взяли участь близько 300 учасників із 27 команд.

У Черкасах завершилася першість міста серед школярів. Участь у змаганнях взяли відразу 28 шкіл міста. Спершу вони визначили кращих у шістьох підгрупах, а вже після цього зібралися в 34-й школі, аби визначити кращого. Організатори змагань цього разу відзначили не лише велику кількість команд, а й якість гри, яка цьогоріч серйозно зросла. Так, один з ідейних натхненників цих змагань, методист черкаського методкабінету – Степан Прокопенко, навіть жартує, що це пов’язано з підвищенням у класі цього сезону «Черкаських Мавп». Якщо серйозно, то одним з найкорисніших гравців 19-ї спартакіади школярів став гравець дубля «Черкаських Мавп» – Даніїл Іскаков. Він і допоміг своїй 34-й школі здобути перше місце в спартакіаді. Другою стала команда спеціалізованої школи №17, а третє місце вибороли школярі гуманітарно-правничого ліцею.

За баталіями юнаків також спостерігали два гравці основи «Черкаських Мавп»: Войдан Стояновскі та Мільян Пуповіч. Також баскетболісти нагородили переможців змагань.

2pypovish

«Я пам’ятаю себе в подібних турнірах, колись навіть доводилося виграти чемпіонат Белграда серед шкільних команд. Це були просто неймовірні відчуття, взагалі, в такому віці ти отримуєш від баскетболу та спілкування з друзями неймовірні емоції, я по-доброму заздрю цим хлопцям. Зараз для них головне  – залишатися на баскетбольних майданчиках. Спорт та баскетбол, зокрема, має виховну функцію і він може зробити з них гарних людей, а найголовніше – відірвати від вулиці, адже подібні змагання мають не лише спортивне, а й соціальне значення. Цьому дуже багато уваги приділяється в Сербії, і приємно, що це не забувають і в Черкасах», – зазначив Мільян Пуповіч.