Баскетболісти "Черкаських Мавп" провели майстер-клас у найбільшій школі Черкас
Написав Стас Лопес   
П'ятниця, 06 грудня 2013, 18:36

master34893767854094

    Черговий майстер-клас провели гравці «Черкаських Мавп».

 Цього разу доносити баскетбольну науку черкаським дітлахам взялися бігмени команди: Станіслав Сокур та Ігор Чумаков. Перед ранковим тренуванням більш як двометрові велетні завітали до ЗОШ Черкас №32. 

   Попередньо хлопці дізналися, що це найбільша в Черкасах школа, де навчається 2500 учнів! Причому цей навчальний заклад має відразу дві спортивні зали. Проводити майстер-клас баскетболісти відправилися до учнів четвертих класів. Саме дітлахи цього року народження можуть вже найближчим часом поповнити наймолодшу юнацьку команду баскетбольної школи «Черкаських Мавп». 

  Обирати тут дійсно є з кого. В першу чергу вразила кількість самих школярів, які завітали на заняття. Учні двох класів сформували рекордне для майстер-класів «Черкаських Мавп» число. У зайнятті прийняло участь трохи менше 60-ти школярів. 

  Вже досвідчений у проведенні подібних занять у Черкасах Станіслав Сокур не розгубився і доволі швидко направив у потрібне русло велику кількість охочих. Після інформативного привітання хлопці взялися до проведення розминки. Над нею в унісон працювали чотири колони по дванадцять школярів. Після цього у такому ж складі команд взяли участь у естафетах. Найемоційнішим видався кидків конкурс у якому кожній збірній довелося забити 10 кидків. Вольову перемогу у цьому спарингу отримала команда Чумакова - 10:9. 

   А вже після цього настав час справжнього баскетбольного поєдинку участь у якому взяли виключно хлопці. Зважаючи на кількість охочих, команди довелося сформувати аж по 7 гравців. Протягом короткого спарингу переможця виявити не вдалося, цей матч завершився бойовою нічиєю. 

   Наостанок зустрічі баскетболісти презентували дітлахам символічні подарунки та влаштували широку автограф-сесію.