"Черкаські Мавпи" знову розгромно поступилися, цього разу "Ферро-ЗНТУ"
Написав Administrator
Вівторок, 13 грудня 2011, 21:04

ferrosplav

Виїздна поразка в матчі проти "Ферро-ЗНТУ" суттєво віддалила "Черкаські Мавпи" під потрапляння в плей-оф. Прикро, що головне завдання на сезон команди стає майже недосяжним ще на старті другого кола чемпіонату.

На старті гри «Черкаські Мавпи» підтримали традиційне бажання запоріжан грати у швидкий баскетбол. Причому вже за стартові п’ять хвилин команді вдалося набрати майже 30 ба лів. Після розміну трьошками Соломона з Гуіном рахунок став 14:13 для «Ферро». Однак після цього два перехоплення Калпепера допомогли господарям піти у відрив – 21:15. На щастя для «Мавп», цього вечора кидок полетів у Соломона. Спершу він забив свій черговий дальній, а потім віддав авіст Пуповічу, який і вивів черкасців уперед – 21:22. Два з фолом від Калпеппера встановили підсумковий рахунок в гарячій чверті – 24:22.

На старті другого періоду в глухий кут черкасців завів зонний захист господарів. Зорганізувати якісну атаку за таких умов «Мавпам» було вкрай важко. Ця ситуація, помножена на кілька швидких відривів «Ферро» та дальнє влучання Гуіна, призвела до вражаючого ривка господарів – 37:24. Огризнувся своїм триочковим Панченко, однак це була чи не єдина втіха в другому періоді, домінування в якому запоріжан намалювало рахунок – 45:32.

На старті  третього періоду «Ферро», взагалі, вирішило приголомшити черкасців, і завдяки своєму вражаючому відсотку реалізації дальніх повело з приголомшливою для черкасців різницю – 53:34. Відразу після цього слово взяв Вілл Соломон, його 6 очок за дві атаки повернули інтригу до гри – 53:43. Чергова активність найрезультативнішого гравця матчу – Річарда Гуіна, який реалізував два дальніх та алей-уп, призвела до серйозної різниці в рахунку – 68:49.

Попри двадцятиочкову різницю в рахунку, «Мавпи» вирішили зробити неймовірне – відіграти цей гандикап. На старті четвертого періоду вони вирішили зробити це завдяки агресивному індивідуальному захисту та високому відсотку реалізації. Це допоміг помаранчево-чорним зробити десятиочковий спурт – 73:63. Однак гандикап запоріжан,здобутий в попередніх десятихвилинках, і незабиті з-під кошика легкі очки Трентом Плейстедом, дорого вартували «Черкаським Мавпам». Підсумок гри – 92:75 на користь господарів.