«Мавпи» вдруге «влітають» «тиграм»
Субота, 10 грудня 2011, 20:45

IMG_6849

Програючи по ходу всього поєдинку 11 очок, «Черкаські Мавпи» поступилися БК «Донецьку» з рахунком 60 : 80.

Першу 10-хвилинку гості почали активніше. Впевнено «на щитах» діяв Кравцов, який заробив 4 очки та 4 підбирання. «Мавпи» чинили супротив зусиллями Соломона та Плейстеда, які по черзі влучали кошик донеччан. Однак, їхніх активних дій було замало, тому «тигри» відірвалися в рахунку до 10 очок. Але до завершення стартового періоду «Мавпи» зуміли зібратися і дещо скоротити відставання. Влучнішим став Соломон, його підтримали і партнери: Неруш, Близнюк та Плейстед. Черкасці завершили чверть на мажорній ноті, зробивши рахунок 20 : 23.

Друга чверть почалася знову під знаком «Донецька», відповідно гості відірвались в рахунку. «Черкаські Мавпи» змогли відповісти на це невдалими атаками та технічним фолом Віталія Близнюка. Загалом другий відтинок зустрічі проходив під диктовку донеччан. Американський легіон «тигрів» прорізав оборону господарів, тоді як кидкам «мавп», зокрема Соломона, бракувало точності. Як наслідок, на велику перерву команди пішли з рахунком 36 : 47, на користь БК «Донецька».

Третя чверть проходила рівно. «Мавпи» то відпускали суперників, то знову наздоганяли донеччан. Варто відзначити вдалу гру Соломона з середньої дистанції, проте абсолютно провальні кидки з 3-очкової лінії, 0 із 7-ми в американця. Загалом період завершився з рівним рахунком, тому 11-очкове відставання «Мавп» лишилося, 62 : 51.

У заключному відрізку гри черкасці чинили супротив усього кілька хвилин, весь час, що лишився, донеччани збільшували свою перевагу. На ривок «Донецька» «Черкаські Мавпи» не знайшли чим відповісти, тому гандикап гостей збільшувався буквально в геометричній прогресії. Розгублені господарі догравали поєдинок, світлими плямами у діях помаранчевих були влучні двоочкові кидки з фолом Соломона, який хоч якось намагався перекрити свою жахливу гру з-за периметру. У підсумку «Мавпи» програли 20 очок. Загальний рахунок зустрічі 60 : 80 на користь гостей, які відчули себе справжніми господарями на черкаському майданчику.

Найрезультативнішим у складі помаранчевих був традиційно Вілл Соломон, який здобув 16 очок та зробив 4 передачі, проте це далеко не найкращий результат для зіркового плеймейкера. Вчорашній іменинник «Мавп» Войдан Стояновскі, став традиційно другою опцією в команді, здобувши 13 пунктів. Непогану гру провів і Трент Плейстед, у його активі майже дабл-дабл 10 очок та 8 підбирань. У стані суперника 5 гравців заробили 10 і більше очок. Найбільш надокучливим для «Черкаських Мавп» став Майкл Лі (17 очок), який з різних позицій влучав у кільце нашої команди.

Хоча поразка «Мавп» дещо «читалася» перед матчем, однак вона не стає менш болючою для вболівальників, які майже повністю заповнили ПС «Будівельник».