На турнірі у Литві «Мавпи» поки не радують перемогами
Середа, 05 вересня 2018, 12:30

10 15 1536002660

У рамках підготовки до старту нового сезону черкаські баскетболісти беруть участь у товариському турнірі

Матч №1.«Літкабеліс» -«Черкаські Мавпи» - 114:113 (25:16, 16:20, 21:18, 18:26, 34:33 - 3 ОТ)

«Черкаські Мавпи» : Ігор Чумаков - 33оч, Володимир Конєв - 29оч, Дмитро Скапінцев 16оч.

"Черкаські Мавпи" зіграли в Литві неймовірний матч проти півфіналіста місцевого чемпіонату, де переможець був визначений лише у третьому овертаймі!

Чемпіони України розпочали матч дещо не так ефективно, як того хотів головний тренер та поступилися -9. Проте, в трьох інших десятихвилинках переважно саме «Мавпи» домінували на паркеті. Проте, основний час переможця не визначив, як і два овертайми. Лише в третьому доданому періоді вдача повернулася все ж суперникам черкаської команди. 113:114 - перемога Літкабелісу.

Матч №2. «Черкаські Мавпи» - «Цмокі-Мінск» - 77:102

У другий ігровий день турніру в литовському Невежисі, черкащани грали проти головної команди Білорусі та учасника Єдиної ліги ВТБ.

Першу чверть черкащани програли із різницею в 16 очок, у другій десятихвилинці їм не вдалося покращити результат, і на велику перерву команди пішли за переваги білорусів у +23 очки.

У другій половині зустрічі черкащанам вдалося дещо вирівняти гру. Третя чверть лишилася за «Мавпами», а останній відрізок пройшов за рівної гри, проте в підсумку перемога залишилася за чемпіонами Білорусі.

5 вересня о 19:00 «Мавпи» зіграють проти господаря турніру литовського «Невежиса» (матч №3).

Уже 20-го вересня черкащани стартують у кваліфікації до Кубку Європи FIBA, виїзним матчем проти норвежського “Кьонгсбергу”, вдома «Мавпи» зіграють 26-го вересня.

А свій перший домашній матч нового сезону "Черкаські Мавпи" проведуть 23-го вересня, гра відбудеться у рамках Суперкубку України, у якій "Черкаські Мавпи" приймуть "Дніпро".

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»