У Черкасах змагалися студенти-тенісисти
Середа, 20 березня 2013, 09:07

pongpongspatakiada39485Днями у Черкасах були проведені змагання з настільного тенісу за програмою 13-ої Спартакіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганні взяли участь 28 спортсменів (7 команд).
Таким чином, за результатами змагань серед юнаків переможцем став Дмитро Лазурик (Черкаський державний бізнес-коледж), друге місце посів Юрій Чопенко (Золотоніський технікум ветеринарної медицини), а трійку призерів замкнув Павло Кулик (Черкаський художньо-технічний коледж).
Серед дівчат не знайшлося рівних Юлії Правдзівій (Черкаський художньо-технічний коледж), срібло змагань виборола Галина Мінаєва (Черкаський медичний коледж), а на третій сходинці фінішувала Альона Мірошник (Смілянський технікум харчових технологій).

У парному розряді тріумфували Дмитро Лазурик та Анна Ковтун (Черкаський державний бізнес-коледж); на другій сходинці стала пара Павла Кулика та Юлії Правдзівої (Черкаський художньо-технічний коледж), а бронзою задовольнилися Юрій Чопенко та Вікторія Корчовна (Золотоніський технікум ветеринарної медицини).

У командному заліку всі призові місця "окупували" черкаські спортсмени.