На кортах «Селени» проходить заключний – третій турнір серії Фючерс
Написав Стас Лопес
Середа, 07 березня 2012, 10:29

tennnnnis

На кортах спортивно-розважального комплексу «Селена» триває низка турнірів серії «Фючерс». Вже завершився другий з трьох професійних чоловічих турнірів. Перемогу в одиночному розряді здобув латвієць Андіс Джуска, який у фіналі обіграв українця Івана Сєргєєва. Обидва сети латвієць виграв на тай-брейку 7:6, 7:6. А от в першому турнірі, також із призовим фондом у десять тисяч доларів, тріумфував український тенісист Артем Смірнов. Для нього черкаські корти взагалі є фартовими, четвертий сіяни на цих змаганнях в минулому році вже двічі вигравав черкаський фючерс.

Доречі, в цьому році у Артема, який нині йде в четвертій сотні тенісистів-професіоналів, є також нагода виграти два черкаські турніри, адже він успішно виступає на третьому - заключному турнірі в Черкасах. Також Смірнов випробовує свої шанси в парному розряді, де він разом із Владиславом Клименком пробився до пів-фіналу. Про це і не лише тенісист повідає нам сьогодні, під час відео он-лайн конференції, яка стартує на нашому ресурсі о 19.00.