Наші легкоатлети увійшли в десятку кращих України
Написав Вікторія Хамаза
Понеділок, 30 січня 2012, 11:18

legkaya_atletika_beg_na_rabochiy_stol_1920x1080   Цілих два дні черкаські легкоатлети виборювали своє місце серед кращих спортсменів країни на щорічному Кубку України.

З 27-го по 28-ме січня збірна команда нашої області боролася з кращими легкоатлетами країни. У підсумку черкаській команді вдалося посісти почесне 10 місце, набравши 266-ть очок. Усього, за честь Черкащини на всеукраїнській арені, цього року боролися 20-ть легкоатлетів: 9-ть представниць прекрасної статі та 11-ть чоловіків. Цього року Кубок України приймав спортивний манеж міста Запоріжжя.

У перший день змагань, 27-го січня, своїми результатами відзначилась Юлія Олішевська, яка продемонструвала гарний результат у забігу на 400-та метрів (55.67). Таким чином дівчина автоматично отримала путівку до фіналу, де покращила свій результат та виборола почесне срібло Кубку України.

Другий день змагань, 28-ме січня, був прикрашений гарними результатами Вячеслава Олішевського та Миколи Саволайнен. В’ячеслав продемонстрував високі результати на фінальному забігу на 800-т метрів та посів друге місце на всеукраїнських змаганнях. А Миколи Саволайнен виборов почесне п’яте місце у фіналі потрійного стрибка.

Також своїми результатами порадували наші легкоатлети на естафетах. Зокрема, жіночій частині команди своїм результатом (5:20.82) у цьому виді змагань вдалося вибороти п’яте місце для нашої збірної. Чоловіча частина продемонструвала дещо кращий результат та у підсумку (4:30.38 ) виборола нашій команді третє місце на Кубку України.