Легкоатлети Черкащини підкорили чемпіонат України
Четвер, 07 березня 2013, 09:43

lushenkoshiyatyiSAM_0176

Чотири медалі привезли представники Черкаської області з чемпіонату України з легкої атлетики серед школярів. Два срібла виборов корсунський спортсмен Ростислав Шиятий, срібло та бронзу представник Катеринопільського району Олег Люшенко.

Загалом на чемпіонаті України з легкої атлетики серед школярів Черкащину представляло два спортсмени. Попри таку невеличку збірну, нашим спортсменам вдалося продемонструвати якісний результат. Олег Люшенко став срібним призером у забігу на 60 метрів. До цього показнику спортсмен додав бронзову медаль на дистанції 200 метрів. Не відстав від свого партнера по команді Ростислав Шиятий. Легкоатлет змагався у стрибках у довжину та потрійному стрибку. В обох дисциплінах корсунський спортсмен здобув по срібній медалі.

Ці успіхи дозволили малочисельній збірній Черкаської області посісти 14-те місце з 20-ти команд.