Юлія Олішевська – чемпіонка Європи
Написав Стас Лопес
Вівторок, 03 липня 2012, 15:31

thumb34nail-20120702082541n

Черкаська легкоатлетка – Юлія Олішевська здобула золото чемпіонаті Європи, який днями проходив у Гельсінкі. В столиці фінляндії черкащанка озолотилася в естафеті 4 по 400. Наша спортсменка в кваліфікації та фіналі бігла на першому етапі і запропонувала високий темп своїм партнеркам. Українки подолали дистанцію за 3.25.07 і на пів секунди випередили француженок. До того ж час української збірної став найкращим у Європі в цьому сезоні. Таким чином Олішевська в піднесеному настрої підходить до Олімпійських ігор в Лондоні, де також змагатиметься в естафеті. Є невеликий шанс у Юлії виступити і на індивідуальному старті, але задля цього їй потрібно на командному чемпіонаті України, який з 15-го по 19-те липня пройде в Харкові, виконати норматив «А».

Чемпіонат Європи

Гельсінкі, Фінляндія

Естафета 4х400 м.

1. Україна (Юлія Олішевська, Ольга Земляк, Наталія Пигіда, Аліна Логвиненко) – 3.25,07

2. Франція – 3.25,49.

3. Чехія – 3.26,02.

Ще одна спортсменка, яка починала займатися легкою атлетикою в Черкасах на цьому турнірі здобула бронзу. Олена Халоша, котра зараз виступає за збірну Миколаєва стрибнула у висоту 192 см і піднялася на п’єдестал пошани. Загалом українські легкоатлети оформили аж 17-ть нагород чемпіонату Європи. До слова Халоша також поїде на Олімпійські ігри. А от від черкаських атлетів, скоріш за все, компанію Олішевській ніхто не складе. Найреальніші шанси поїхати до Лондона були в метальника молота Андрія Мартинюка. Молодий спортсмен свого часу виконав норматив «В», а задля отримання ліцензії йому забракло лише 30-ти сантиметрів.