«Срібно-бронзовий» виступ легкоатлетів Черкащини
Понеділок, 10 липня 2017, 16:15

100717 4

У Кропивницькому пройшов головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України

У цих змаганнях збірна команда Черкаської області серед 24 команд фінішувала на 11 загальнокомандному місці.

Щодо виступу наших легкоатлетів, то вони вибороли три нагороди. Єдину срібну медаль виграла Світлана Марусенко у штовханні ядра (4 кг).

У бігу на 400 метрів з барєрами серед жінок Вікторія Ніколенко пробігла дистанцію трішки більше ніж за одну хвилину, що дозволило їй показати третій результат. У цій же дисципліні, але вже серед чоловіків нашого Дениса Нечпоренка усього на 13 і 11 сотих секунди випередили опоненти, які закінчили старти на 1 та 2 місцях. У черкаського легкоатлета бронзова медаль.