Відбувся легкоатлетичний турнір пам’яті М.Л.Середи
Четвер, 18 травня 2017, 08:47

180517 1

Легкоатлетичний меморіал пам’яті викладача Черкаського політехнічного технікуму

15 травня на території КП «Центральний стадіон» міста був проведений легкоатлетичний меморіал пам’яті викладача Черкаського політехнічного технікуму

На церемонії-відкритті змагань були присутні друзі, колеги, учні Миколи Леонтійовича: Мовчан Юрій Якович, Сташкова Надія Дмитрівна, Страшевич Василь Борисович, Ковальов Володимир Микитович, Гончаров Юрій Андрійович, Бурлаченко Юрій Вікторович, Мрачковський Юрій Станіславович, Саватулін Руслан Костянтинович.

Директор технікуму Галат Дмитро Володимирович нагадав біографію, здобутки та досягнення, без перебільшення, цієї легендарної людини. Микола Леонтійович Середа працював у технікумі на посадах викладача, керівника фізичного виховання з 1961 по 2003 роки і за цей період представники технікуму показували високі результати в змаганнях, які проводилися в Україні і за її межами.

У чотирьох видах програми змагань прийняли участь студенти з тридцяти навчальних груп. Призерами та переможцями стали:

2.Навчальна група

16 травня на загальнотехнікумівській лінійці призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, а команда-переможниця – перехідним кубком.

Окрема подяка Черкаському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в особі Саватуліна Руслана Костянтиновича, в сприянні організації та проведенні змагань.