Черкащанка Діана Залевська виборола бронзу чемпіонату Європи з фехтування
П'ятниця, 20 квітня 2018, 08:30

2004 залевська

Спортсменка стала призеркою змагань серед спортсменів до 23 років у складі збірної команди України

З 13 по 19 квітня у місті Єреван пройшов Чемпіонат Європи з фехтування серед спортсменів до 23 років. У складі збірної команди України були представлені черкащани, вихованці школи вищої спортивної майстерності: Каракай Олександр (ФСТ "Динамо") та Залевська Діана (ФСТ "Спартак").

Чоловіча збірна посіла 8 місце, а жіноча команда принесла Україні бронзову медаль, яка стала, на жаль, єдиною на цих змаганнях серед усіх видів фехтувальної зброї (шпага, рапіра, шабля). Доречі, цю медаль заробила для України саме черкащанка Залевська Діана, тренером якої є Людмила Шкалікова. У зустрічі за 3 місце наша команда вже втратила надію на перемогу над командою Франції, але в останньому своєму двобою Діана нанесла своїй партнерші 19 ударів!, отримавши всього 4 (рахунок зустрічі 45:43), і вивела нашу збірну команду на третю сходинку п`єдесталу пошани.