Написав Ярослав Петриченко
Субота, 09 травня 2015, 10:45

JvZakubm2ys

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з боксу серед молоді (1997-98р.н).

У відбіркових змаганнях до чемпіонату Європи та Світу приїхали взяти участь окремо 190 боксерів з усіх областей України. Черкаська область не стала виключенням і привезла до Хмельницького команду в складі 7-ми боксерів. В складі збірної Черкащини були і два уманських боксери: Овсянніков Євген(49кг) та Жвавий Олександр(+91кг). Найважчий боксер нашої збірної показав непоганий результат. Беручи до уваги, що останніх півроку йому не вдається з головою поринути у тренувальний процес через біль у спині, то V місце на чемпіонаті України серед молоді в найпрестижнішій ваг. категорії - це нормально. Лише у чвертьфіналі уманський боксер поступився майстру спорту з Дніпропетровщини Бегларяну В.. Тим більше даний результат дозволяє Олександру отримати розряд "Кандидата в майстри спорту України", з чим ми його і вітаємо.

Ну а Євгеній Овсянніков по-справжньому зробив маленьке диво. У найлегшій ваг. категорії йому одразу ж не пощастило з жеребом. В першому ж бою йому випала нагода боксувати з другим сіяним на змаганнях, Майстром спорту з Івано-Франківська Летвищенком Миколою в запеклому бою, але все таки впевнену перемогу здобуа наш Женя, зробивщи першу сенсацію на турнірі. Єдиний прикрий факт, що виплив після бою - ще давно травмована права рука дуже боліла, набрякла, навіть кулак важко було зжати. Але попри всі болі Женя почергово виграє ще два поєдинки у Белостоцького О. з Донецька та Сірожева М. з Харкова і дістається фіналу Чемпіонату. На жаль у фіналі так і не вийшло побоксувати, адже у надскладному півфінальному бою наш боксер остаточно травмував праву руку, та ми в так безмежно раді. Женя, не дивлячись на негативні прогнози скептиків, все таки виконав норматив "Майстра спорту України". Отож, в Умані з'явився 5-й Майстер спорту після Коренюка Р., Дробілка Д., Смирнова А. та Петриченка Я. Бажаємо Жені поскоріше вилікуватись, поїхати на навчально-тренувальний збір та закінчити почате, виграти у чемпіона України Чулячеєва О., адже він ним став не справедливо. А далі дорога на чемпіонат Європи чи Світу може відкритись. Женя, все в твоїх руках!!!