Олег Прудкий - бронзовий призер чемпіонату України!
Написав Юлія Порпленко
Понеділок, 29 жовтня 2012, 10:23

pkc7a4b84987a30323375eaf1aa5484803

Один з найталановитіших боксерів Черкащини - Олег Прудкий продовжує збирати нагороди. Днями чигиринський спортсмен здобув одну з найважливіших в своїй кар’єрі – бронзу чемпіонату України, який фінішував в Донецьку. Причому ця медаль стала першою чоловічою для черкаського боксу на професійному рівні. Олег Прудкий виборов бронзу у ваговій категорії 56 кілограм. Спортсмен провів три поєдинки, у двох здобув перемогу, шлях нашому боксеру до золота у півфіналі закрив господар рингу - Микола Буценко.

Завдяки здобутій перемозі Прудкому відкриваються двері не лише до основного складу збірної країни з боксу. Значно зростають його шанси і на здобуття перепустки на Олімпійські ігри 2016 року.  Загалом Черкаську область на Чемпіонаті України представляло 9 спортсменів. Додому з 5 місцем  повертаються ще два боксери - Андрій Менших, вагова категорія 75 кілограмів та Сергій Семеній  (81 кг).