Відбувся чемпіонат Черкащини з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок, дівчат та юніорів
Вівторок, 22 січня 2019, 09:21

22012017-1

Боротьбу за нагороди вели боксери із Черкас, Умані, Жашкова, Тального, Канева, Звенигородки, Ватутіного, Корсунь-Шевченківського, Золотоноші та Лисянки

За підсумками триденних захоплюючих боїв серед юніорів (2003-2004 р.р.) збірна м.Умань посіла не офіційне 1командне місце, завоювавши 6 перших місць, 2 других і 2 третіх місць: 46 кг. ХЛИСТУН Денис (Умань); 48 кг.КОЛІСНІЧЕНКО Дмитро (Умань);

50 кг. ВОЗНЯК Дмитро (Черкаси « Вікторія»); 52 кг. ШЕПЕЛЬ Денис (Черкаси «Вікторія»); 54 кг. ОЛІЙНИК Ярослав (Умань); 57 кг. КОНДРАТЮК Михайло (Умань); 60 кг. БУРЯК Дмитро (Черкаси «Кросфайт»); 63 кг. КАРАСЄВИЧ Олександр (Умань); 66 кг. МАКАРОВ Денис ( Черкаси «Вікторія»); 70 кг. ПОТАПЕНКО Ігор (Умань); 75кг.ОВЧЕНКО Олександр ( Звенигородка); 80 кг. ЙОЛКІН Олександр ( Канів); + 80кг.ТИМОШЕНКО Олександр (Черкаси «Вулкан»)

Уманчани крім юніорів також стали переможцями чемпіонату серед жінок-еліта: Ковальчук Анастасія ( 57 кг.) , Цуркан Анастасія(69 кг.) та другою стала Ярош Альона (60 кг.). Кривошея Дарина стала переможницею у ваговій категорії 60 кг серед дівчат-молоді.

Також варто відзначити виступ на змаганнях представниць слабкої статі черкаської КДЮСШ «Вулкан», які показали такі результати: І місце - Краєва Каріна, Безлюдько Мілана, ІІ місце - Приліпко Альона,

За результатами цього чемпіонату області сформувалась збірна Черкащини для участі в чемпіонатах України серед жінок і дівчат всіх вікових категорій та юніорів відповідно 1-7 лютого та 18-24 лютого в м.Харків.