Боксери з Черкащини стали чемпіонами України
Понеділок, 24 липня 2017, 21:11

240717 4

Збірна області взяла участь у чемпіонаті України з боксу серед спортсменів 2001-02 р.н., де показала високий результат

У залі спорткомплексу «Олімпія» (Чернівці) за перемоги у своїх категоріях і, відповідно, путівки на чемпіонат Європи, вели боротьбу 250 учасників з усіх областей країни.

У складі збірної команди Черкаської області (тренери Віктор Петраченко та Олександр Піскун) було 14 боксерів – 7 з Умані, 5 з Черкас та по одному з Монастирища та Жашкова.

У загальнокомандному заліку наша збірна серед фоваритів: по кількості набраних залікових очок – 3 місце, а по кількості завойованих нагород – 2 місце.

Чемпіонами України стали Сергій Швець (Умань) та Юрій Майдаков (Черкаси). Ці боксери візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед молоді, який пройде у Болгарії. Трішки не вистачило для завоювання такого бажаного першого місця Максиму Дзюбейло з Умані, але друге місце також є високим результатом. Ще одну нагороду серед наших земляків виграв Валентин Івасюк.