Уманські боксери виступили на міжнародному турнірі в Тбілісі
Написав Ярослав Петриченко
П'ятниця, 31 березня 2017, 12:26

LilDoWDt4qQ

Сергій Швець і Максим Дзюбейло дісталися півфіналів у своїх вагових категоріях.

Завершився міжнародний турнір з боксу серед юніорів в м. Тбілісі. Друге командне місце посіла збірна України. Приємно, що в медальну скарбничку нашої збірної поклали дві бронзи і уманські боксери Швець Сергій та Дзюбейло Максим. Обидва провели по 3 чудових поєдинки. Сергій досить легко виграв у боксерів з Грузії у 1/8 фіналу та в 1/4 фіналу і лише у півфіналі з рахунком 3:2 поступився першому номеру збірної Казахстану, який у підсумку став переможцем цього турніру, вигравши впевнено у фіналі в українця Томюка Юрія.

Також в 1/8 фіналу та в 1/4 фіналу Максим Дзюбейло переміг грузинів. У півфіналі переміг українця з Бердичева Р. Маркаряна, однак грузинські судді віддали перевагу в чисто виграному бою не уманчанину, що дуже обурило навіть старшого тренера збірної України Кудінова О.Б. Взагалі виступ уманських боксерів можна вважати вдалим, адже наші хлопці не пасуть задніх вже і на міжнародній арені. Серед українських боксерів переможцями турніру стали Клим Вадим 54кг, Маркарян Роман 57кг, Михалушко В'ячеслав 66кг і Толмачьов Владислав 75кг.