Уманські боксерки здобули дві медалі Чемпіонату України
Написав Ярослав Петриченко
Четвер, 16 лютого 2017, 15:34

Va70n7kiXiU

Олександра Ткачук (на фото) і Крістіна Кіндратенко приміряли "срібло" і "бронзу" відповідно.

Нещодавно в Ковелі, що но Волині, проходив чемпіонат України з боксу серед дівчад-юніорок, дівчат-молодіжниць та жінок-еліти.

Черкащину на цих змаганнях представляли 14 боксерок різного віку. Серед них були три представниці уманської школи боксу: Ткачук Олександра 60 кг (молодь), Цуркан Анастасія 64 кг та Кіндратенко Крістіна +80 кг (еліта).

Уманські спортсменки здобули дві медалі. Ткачук Олександра посіла друге місце у своїй ваговій категорії та Кіндратенко Крістіна здобула бронзову медаль престижних змагань.