Більда хоче створити міський осередок НОКу
Написав Стас Лопес   
Неділя, 20 листопада 2011, 00:18

 Депутат черкаської міської ради і президент федерації триатлону України - Андрій Більда висловив бажання створити міський осередок Національного олімпійського комітету. Про це з посиланням на офіційний блог Більди пише "Прочерк"

 

bilda_2   Взяв участь у роботі XXV Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету, головував на якій президент НОК Сергій Бубка. До Києва прибули делегати з усіх регіонів нашої країни. Підводились підсумки роботи за рік, згадувались перемоги вітчизняних атлетів на світових змаганнях найвищого рівня, вручались нагороди і почесні відзнаки...  Для мене участь в подібних заходах - це в першу чергу можливість знов і знов опинитись в колі членів "Олімпійської сім'ї". Адже стати персональним членом НОКу можна, лише зробивши значний внесок у розвиток спорту на загальнодержавному рівні. Президентом Федерації триатлону України я став у 2008 році, а членом Національного олімпійського комітету - лише два роки потому у 2010-му. В залі засідань були присутні легендарні спортсмени, Олімпійські чемпіони та призери, видатні тренери, президенти національних федерацій, керівники Державної служби молоді та спорту України та безліч спортивних журналістів. Майже три години без перерви проходило засідання, а потім під час фуршету, ще довго спілкувались між собою у теплій невимушеній обстановці.

 
    З керівництвом НОКу обговорив питання, щодо можливості створення в Черкасах міського осередку НОК України. Справа в тім, що згідно Закону України про фізичну культуру і спорт, в регіонах, як самостійні структурні підрозділи можуть функціонувати лише обласні осередки НОК. Я ж хочу створити таку організацію на рівні міста і вже найближчим часом зайнятись пошуком додаткових джерел фінансування фізкультурно-спортивної галузі в Черкасах.   В сі ми бачимо, як катастрофічно мало грошей йде сьогодні на оновлення матеріально технічної бази спортивних шкіл. Левова  частка бюджетних коштів забезпечує лише мізерну зарплату тренерів і оплату комунальних послуг. Створивши громадську організацію спортивного профілю із чистою незаплямованою репутацією, ми зможемо залучати на розвиток спорту як бюджетні кошти, так і спонсорські. При чому робитимемо все прозоро із дотриманням вимог законодавства. 
P.s. До початку ХХХ Олімпійських Ігор залишилось зовсім мало часу. Пропоную всім небайдужим людям долучитись до загальнонаціональної Програми розвитку олімпійського руху. До зустрічі в Лондоні!