Швидка вода
Середа, 26 квітня 2017, 12:28

260417 7

7 нагород вибороли черкащани у фінальних змаганнях ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання.

7 нагород вибороли черкащани у фінальних змаганнях ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарат.

Самбур Дар’я завоювала 3 «золоті» медалі на дистанціях 50 м на спині, 100 м на спині та 50 м брас. На дистанції 100 м на спині спортсменка встановила рекорд Спартакіади, а за підсумками всіх виступів Дарину Самбур зараховано до резерву збірної команди України.

Софія Короп посіла перше місце на дистанції 50 м, батерфляй, а на дистанції 50 м на спині була другою.

Письменна Анна виборола два «срібла» – на дистанціях 50 та 100 м брасом.

Дебютант національних змагань – Гаркуша Руслан посів 4 місце на дистанції 50 м, на спині та 6 місце – 50 м, вільний стиль.

Тренер спортсменів – Ткаченко Н.Л.

На фото: спереду – Короп Софія, позаду – Письменна Анна, Гаркуша Руслан, Самбур Дар’я.