На Черкащині розіграли першість району з волейболу
Написав Administrator
Неділя, 03 січня 2016, 12:23
30115 1451303275 1451028247 img 0088У Боровиці змагалися за першість району з волейболу.

Епіцентром юнацьких баталій стала спортивна зала Боровицького НВК. Після напружених поєдинків бронзові медалі дісталися хлопцям трушівського НВК, срібні медалі вибороли стецівські юнаки, а володарями золотих нагород та командного призу – Кубка стали волейболісти Боровицького НВК. Про це інформують в Чигиринській РДА.
Ігри серед дівчат проходили в спортивній залі Чигиринського НВК №2. На третю сходинку нагородного п’єдесталу піднялася команда Трушівського НВК, другу сходинку посіли дівчата Стецівського НВК, а чемпіоном стала команда господарів. Переможців нагороджено Кубком та медалями різного гатунку сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.