У Драбові визначили найсильніших волейболісток
Написав Administrator
Понеділок, 02 лютого 2015, 10:11
20215 1422444295 drabivshkola
    У спортивному залі Драбівського навчально-виховного комплексу селища Драбів відбувся фінал районних змагань із волейболу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У фіналі спортивної першості вяли участь 3 команди юнаків та 3 команди дівчат, які посіли перші місця в відбірковому етапі районних зональних змагань, які проходили 17 січня цього року в Погребській, Драбово-Пристанційній загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Кантакузівському та Драбівському навчально-виховних комплексах.
659545-7967739-317-238    За результатами зустрічей команд юнаків впевнену перемогу здобули учні Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка - гімназія», виборовши почесне І місце. ІІ місце зайняла команда Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, поступившись лише чемпіонам.
    Бронзовим призером, посівши ІІІ місце, стала команда Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів У зустрічах між командами дівчат в напруженій боротьбі, доклавши максимум зусиль, здобули учні Перервинцівського НВК, які посіли І місце. Отримавши одну поразку, ІІ місце посіла команда Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ІІІ місце дісталося команді Драбівського НВК.
    За результатами розіграшів команди-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації. Про це інформує Драбівська РДА.