Екс-гравець черкаського «Азоту» зіграв у фіналі Ліги Чемпіонів
Понеділок, 18 березня 2013, 11:02

gladir13e7f2bce206ddef

Матч за 3-тє місце

Закса (Кендзежин-Козле, Польща) – Зеніт (Казань, Росія) – 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 17:25)

17 березня. Омськ. 5000 глядачів.

«Закса»: Рузье (15), Загумни-К (3), Гладир (2), Вішневскі (4), Русяк (11), Фонтелес (14) – старт, Гашек (ліберо), Мозджонек (5), Піларж, Капелусь (2), Лінц, Вітчак (5).

«Зеніт»: Андерсон (1), Апаліков (2), Вермільо (3), Сівожєлєз (12), Абросімов (11), Міхайлов-К (14) – старт, Бабічев (ліберо), Бережко (10), Лі (13), Колодінскій.

Екс-гравець черкаського «Азоту» - Юрій Гладир взяв участь у Фіналі Чотирьох волейбольної Ліги Чемпіонів. Вирішальний турнір відбувся в російському Омську. Вчора польська «Закса», за яку виступає Гладир, поступилася в бронзовому матчі казанському «Зеніту» - 1:3. Сам Гладир в цій грі набрав 2 очки. В півфіналі поляки у важкій битві програли італійському «Кунео» - 2:3. Переможцем цього турніру став новосибірський «Локомотив», який у фіналі переграв італійців з рахунком 3:2.

lokko2026

Тріумфатор Ліги Чемпіонів - "Локомотив" (Новосибірськ)

Тижднем раніше, у фіналі жіночої волейбольної Ліги Чемпіонів був прописаний ще один представник черкаського волейболу. Багаторічний лідер черкаського "Кругу" - Ірина Жукова в черговий раз зіграла в головному матчі європейського сезону. Цього разу українка, яка виступає за азербайджанську "Рабіту", поступилася. У фіналі перемогу святкував турецький "Вакіфбанк" - 3:0.

Цікаво, що в 2011-му Жукова вигравала Лігу Чемпіонів саме у складі турецького клубу, і тоді у фіналі вона обігрувала свій нинішній клуб - "Рабіту".