У чемпіонаті Черкащини з волейболу (дівчата 2003-2004 р.н.) перемогла КДЮСШ № 1 (Черкаси)
Вівторок, 09 квітня 2019, 16:02

08042019

У чемпіонаті, який відбувся у Каневі, за перемогу змагалися шість команд

За результатами жеребкування команди було спочатку розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» м. Канів, м. Черкаси та ДЮСШ-міськво м. Канів.

У фінальних іграх місця розподілились наступним чином. 4 місце, програвши з рахунком 1:2, посіла команда Канівської районної ДЮСШ «Колос», третє місце у команди ДЮСШ-міськво м. Канів, друге місце вибороли волейболістки з команди ДВК «Вікторія» з м. Канів. Перше місце посіла команда КДЮСШ № 1 Черкаської міської ради. Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.

За інформацією Канівської районної ДЮСШ «Колос»