Уманська команда «А-пілон» виборола «срібло» чемпіонату України з волейболу (I ліга)
Середа, 04 квітня 2018, 13:13

0404 апілон

Фінішував завершальний тур фінального етапу змагань серед чоловічих волейбольних команд першого дивізіону

У сезоні 2017/2018 років змагання проходили у два етапи: групового і фінального, який складався з двох турів. Груповий етап уманські провели вдало і закінчили на першому місці, що давало право провести у себе дома один із двох турів. Але прикра поразка дома від команди «Житичі» коштувала уманській команді першого місці. У другому турі, який проходив у Житомирі «А-пілон» виграв усі матчі, у тому числі і у команди «Житичі», але цього було недостатньо для завоювання першого місця. Таким чоловіча волейбольна команда «А-пілон» у чемпіонаті України з волейболу серед команд першої ліги фінішувала на другому місці.