ТОП-5 спортивних функціонерів Черкаської області в 2016-му році |
Написав Андрій Вєков |
Середа, 28 грудня 2016, 19:07 |
"Черкаський спорт" розпочинає підбивати підсумки року. Серію публікацій «ТОП-5» відкривають люди, що доклали найбільше зусиль для розвитку спортивної галузі в місті й області.
Враховуючи опитування на нашому сайті щодо найкраще розвинутих видів спорту в 2016 році, у рейтингу переважно футзальні та футбольні функціонери, а також засновник найбільш популяризованої мережі тренажерних залів у Черкасах "Miami gym".
Володимир Лашкул, президент "Черкаського Дніпра"
Ніхто не вкладає стільки грошей у розвиток футболу, а тим паче всю спортивну галузь в Черкаській області, як Володимир Григорович. У 2016 році його прізвище постійно на вустах у черкасців: майже вихід у Прем'єр-лігу "Черкаського Дніпра" (завадило лише грубе порущення регламенту Федерацією футболу України), відкриття Білозірської академії футболу вартістю 38 млн. гривень, запрошення Студії "Квартал-95" на Форум вболівальників, концерт якої коштував Лашкулу більше 50 тис. євро – усього цього черкасці раніше не бачили. Коли ще ви зможете потрапити на "Вечірній Квартал" за 100 гривень? Стовідсотково перше місце.
Валерій Лісун, засновник мережі фітнес-клубів "Miami gym"
Від цього стронгмена-бізнесмена так і пре потужністю. Наймолодший у нашому рейтингу, 29-річний Валерон за два роки суттєво вразив спортивну спільноту Черкас. Його бізнес-проект фітнес-клубів, які з'явилися в 2015 і 2016 роках увійшов до двадцятки найуспішніших в Украіні та буде представлено на розгляд європейській комісії. 2016 рік для Валерія став проривом. Передовсім, він відкрив другий зал. Проявив себе як маркетолог, постійно організовуючи різноманітні баскетбольні, загальноспортивні та благодійні проекти. Саме вони і стали локомотивом бренду "Miami gym". Про нього не чув тільки глухий, але й він може побачити екзотичний інтер'єр спортзалів і новітній підхід до справи. От вам і "великий качок", який виявився успішним бізнесменом зі світлою головою!
Юрій Гончаров, президент Асоціацї футзалу Черкаськоі області
Той момент, коли п'ятирічне очолення Асоціації футзалу Черкаської області дає свої плоди. Із року в рік цей вид спорту найактивніше розвивається в межах нашого регіону і сьогодні витісняє з полиці популярності навіть футбол. Фінальна частина першої ліги Чемпіонату України серед жіночих команд, Чемпіонат Черкас, Чемпіонат області, Бізнес-ліга, ветерани: вже давно налічують вкупі близько 100 команд. Цьогорічним проривом стала першість України серед команд другої ліги, де беруть участь три наші колективи (Рувер, Епіцентр, Солтекс). А додайте сюди ще «Рятівник-ЧІПБ» (всеукраїнська першість серед студентів) і жіночу «Енергію» (Чемпіонат України серед жіночих команд), де обидва колективи в зоні лідерів.Цього б не було, якби футзал у Черкаській області мав амплуа суто міжсезонного "буферу" для банальної підтримки форми. Тут усе серйозно: багато турнірів, багато команд, свіжа кров – є що показати і чим пишатися. Тому слід віддати належне Юрію Гончарову і його команді, що "підняли" цей вид спорту і постійно шукають шляхи для розвитку.
Андрій Полтавець, президент шполянського футбольного клубу "ЛНЗ-Лебедин"
Цьогорічний тріумф "ЛНЗ" у вищій лізі чемпіонату Черкаської області з футболу можна назвати ідеальним. 24 гри, із яких 20 перемог і 4 нічиї. Нуль поразок! А ще на початку року Полтавцю не давали спокійно спати думки про минулий провальний сезон. Тоді на останньому рубежі втрата очок "поклала" шполян на четверту сходинку. Однак Андрій Полтавець не опустив руки, перетерпів, повірив у тренера команди Василя Гречаного, повірив у хлопців, реструктурував матеріальні винагороди відповідно до успіхів від матчу до матчу і проявив себе як холоднокровний функціонер. Приклад для інших, що попри довгу відсутність успіху, не можна опускати руки, а слід пробивати перешкоди до своєі мети. У цьому випадку – до мети всього Шполянського району.Микола Безгуба і Сергій Макаренко, президенти дитячого футбольного клубу “Черкаси” та ФК “Лідер”
|