"Епіцентр" врешті-решт пробиває "Службу 15-05"

13072016DSC 0377 1

"Епіцентр Бізнес-ліга" в розпалі. Сьогодні зіграно черговий матч 5-го туру.

"Епіцентр" – "Служба 15-05" 4:1
Голи: Вакуленко 2, Логвіненко, Дєдов – Сумченко

Неочікувано приємно Служба 15-05 нав'язала боротьбу Епіцентру у першому таймі і мала досить пристойний вигляд поки не закінчилися сили. Сумченко швидко відкрив рахунок завдяки активним діям усієї команди в нападі, але Епіцентр випустив на поле Вакуленка і той почав без перестану смикати оборону Служби і після низки завданих проблем воротареві сам Антон рахунок і зрівняв – 1:1. Та сині не віддавали перевагу до перерви. Активний Березюк, як бджола, кружляв із м'ячем навколо воротарської дуги і шукав нагоди для ще одного голу, але тайм завершився нічиєю 1:1.
13072016DSC 0377 2
У другому періоді Епіцентр вже передушив Службу. Вона всім складом стояла позаду і відбивала безкінечні атаки будівельників. Більше за всіх дісталося воротарю, який заради збереження в цілісності своїх воріт відбивав удари всіма частинами тіла. Час йшов для нього дуже довго і аж на 33 хвилині гри Логвіненко нарешті розпечатав його володіння дальнім ударом, вивівши Епіцентр вперед – 2:1. Цей гол надломив Службу і невдовзі вона пропустила ще 2 м'ячі, бо фізично і морально команда не витримувала такого тиску збоку лідерів чемпіонату. 4:1 – Епіцентр продовжує очолювати турнірну таблицю.