NK1KGTYBaZ0

У дебютному матчі туру "Солтекс" поступився "Шполі Будматеріалам".

"Шпола Будматеріали" – "Солтекс" 2:1
Голи: Шпиця, Вєтушко – Лобов

Закатав Солтекс у першому таймі Шполу під свій контроль м'яча. Зовсім білі не бачили круглого в своїх ногах. Хіба що при розіграші від воріт. Однак тотальний контроль і рух по всьому майданчику не давав Солтексу жодних переваг у рахунку. Більше того, Шпола у єдиний атаці забила гол і утримувала рахунок на свою користь до останніх хвилин. "Апельсини" втілили свою безпрецеденту на цьому турнірі перевагу в одиничку аж перед свистком на перерву – 1:1, м'яч забив Лобов.
KgB8oQDWSJg
Друга половина стала справжнім вибухом емоцій. Розпочалася вона з відносної рівноправності. Хвилин зо п'ять команди почергово випадали на ворота одне одного, а далі Солтекс знову почав "мочити" Шполу, нещадно розстрілюючи Олексія Мальчика. Будматеріали розбавляли цей шторм своїми жалючими контрвипадами, які щоразу завершувалися небезпекою в зоні Магльованого. І врешті-решт білі забили такий самий гол, як і перший – із нічого - 2:1. За три хвилини до кінця Солтекс розігрував п'ятого, але навіть збільшення чисельності в атаці не допомогло колективу уникнути поразки. 2:1 на користь Шполи.