"Епіцентр" розім'явся на "Швидкій Допомозі"
Середа, 29 червня 2016, 23:13

I30062016MG 9719 1

Триває 3 тур "Епіцентр Бізнес-ліги". У черговому матчі турніру будівельний гіпермаркет без проблем обіграв лікарів.

"Епіцентр" – "Швидка Допомога" 7:3
Голи: Дєдов 2, Когус, Ситник, Кшемінський, Вакуленко, Островський– Гарбар, Дучка, Фурт
I30062016MG 9719 2
   Тотальна поразка. Без ва-рі-ан-тів. Перший тайм Епіцентр взагалі не помічав лікарів і відгрузив п'ять сухих м'ячів у ворота Швидкої Допомоги, а та навіть жодного удару в площину воріт Іщенка не виконала. Господарі повністю домінували на майданчику (ну ще б пак із таким складом!), а допомагало їм слизьке поле, на якому недосвічені гравці Швидкої зовсім не змогли пристосуватися до м'яча і власної координації. Перший тайм - 5:0.
   У другій половині Швидка дещо здивувала, але не суттєво. Команда силами Гарбара, Дучки і Фурта забила три м'ячі, підловивиши Епіцентр на розслабленості. Але ролями команди від цього не помінялися. Білі продовжили домінувати на слизькому мокрому майданчику, провели близько сорока атак, забили ще двічі і довели матч до логічної перемоги 7:3.