"Олімп" у боротьбі поступається "Солтексу"
Вівторок, 28 червня 2016, 00:38

28062016IMG 9580 1

Третій тур розпочався з перемоги претендента на "золото" Епіцентр Бізнес-ліги над бойовитим "Олімпом".

"Солтекс" – "Олімп" 6:1
Голи: Лобов 3, Стєпанов, Стрижак, Білоножко – Шевельов
28062016IMG 9580 2
Солтекс у цій зустрічі робив усе, що хотів: як завгодно розігрував кутові, Лобов постійно цілив між ніг гравцям Олімпу, а голів команда мусила забити вдвічі більше. При цьому жорсткого капкану не було. Олімп не притулився до власних воріт, хоч і був постійно під тиском "апельсинів", а десь намагався навіть показати зуби. Звісно, Солтекс цей матч виграв – це було передбачувано, але слід віддати "синім" належне за витримку удару.
28062016IMG 9580 3
У першому таймі переможці забили двічі: обидва на рахунку Лобова. Перший Олександр забив, обігравшись зі Стєпановим, а другий – ткнув повз голкіпера. Йому, до речі (голкіперу), сьогодні було не солодко: то в ніс попаде, то по руках, не підготовлений хлопчина. Але не без його вкладу в командну гру Олімп теж свою нагоду знайшов і забив м'яч. Шевельов став автором голу і команди пішли на перерву за рахунку 2:1.
28062016IMG 9580 4
У другому таймі Олімп почав ще більше огризатися, але своїх моментів не створював. А от біля власних воріт команду охороняв янгол. Солтекс потужно тиснув і бив по воротах протягом усього матчу і три голи за п'ять хвилин до кінця гри мали зовсім не логічний вигляд. І вже у заключний час колектив роззабивався. На останніх хвилинах відзначився Стрижак після ефектного рейду Лобова з асистом. А закрив цю зустріч Білоножко і той самий Лобов, який оформив хет-трик. 6:1 – перемога Солтекса.