«Бізнес-ліга» з міні-футболу. 20 вересня 2019. «Майфон» - «Служба порятунку» - 8:3 (5:0)
П'ятниця, 20 вересня 2019, 20:18

1 DSC 1238

20 вересня на футбольному майданчику «Центрального стадіону» відбувся перенесений раніше матч

«Майфон» - «Служба порятунку» - 8:3 (5:0)

Голи: Проценко (6), Захаров, Майчук – Зєнков (2), Шкурубута

Гра, на яку покладали великі сподівання як мінімум три команди, почалася з того, що Проценко із «Майфона» на 5 секунді зустрічі відкрив рахунок у грі – 1:0. Господарі матчу роблять відчайдушну спробу збільшити перевагу у рахунку і на 3 хвилині гри Проценко оформлює «дубль». Через 1 хвилину «Служба порятунку» при виході три з в один втрачає відмінний шанс скоротити відставання у рахунку – Аджубей у відповідальний момент влучає у голкіпера. Але Проценко у «Майфона» свої моменти не марнує і на 6,7 і 10 хвилинах гри забиває ще три мячі у ворота суперника і рахунок у грі стає 5:0.

2 DSC 1226

По ходу гравці «Служби порятунку» розбігалися і почали створювати гольові моменти, але вперто їх не реалізуючи. Зі свого боку команда Майчука збавила темп гри і зосередилася на контратаках.

3 DSC 1257

Після перерви гості гри – команда «Служба порятунку» додала у швидкості і на 22 хвилині зустрічі Зєнков скорочує відставання у рахунку до 4 мячів. Ще через чотири хвилини Зєнков забиває у ворота суперника другий гол – 5:2. Дивно, але «Майфон» спокійно реагує на таку зміну рахунку. А от їхній суперник додає у швидкості і після того як Зєнков і Магльований не реалізують свою 100% гольові моменти, Шкарабута влучним ударом по воротах опонентів вносить інтригу у гру – 5:3.

4 DSC 1248

Лише після цього майфонівці активізувалися і швиденько забили свій шостий гол у зустрічі, який у свій актив записав все той же Проценко. Сталося це на 34 хвилині зустрічі. Пропустивши у свої ворота шостий мяч, «Служба порятунку» помітно поникла, а от їхній суперник навпаки – вдався до масованих атакувальних і забив ще два голи, крайніх з яких в активі їхнього президента клубу – Сергія Майчука.

У турнірі залишилося провести матчі заключного туру, де доля золотих нагорол визначиться у зустріч і "Служба порятунку" - "Азот".