«Бізнес-ліга» з міні-футболу. «Служба порятунку» - «Черкасигаз» - 1:2 (0:2)

11 DSC 1228

12 тур. 10 вересня 2019. Черкаси. «Центральний стадіон»

«Служба порятунку» - «Черкасигаз» - 1:2 (0:2)

Голи: Магльований - Качурін, Дуднік

Поки господарі зустрічі налаштовувала командні дії, у газовиків Качурін відкриває рахунок у грі 0:1. Рятівники на це реагують спокійно, ніби даючи зрозуміти, що скоро все почнеться. Але вийшло так, що на 6 хвилині гри Дудник втілює велику налаштованість на гру у другий забитий гол – 0:2. Через кілька хвилин і третій мяч міг влетіти у ворота «Служби порятунку», але пронесло.

Помітно, що «Черкасигаз» грає легко і невимушено. А от господарі помітно нервують і стараються більшість атак завершувати дальніми ударами, але бють досить не точно.

22 DSC 1217

Відразу на початку 2 тайму суперники обмінялися нереалізованими гольовими моментами. А на 26 хвилині гри Магльованому все таки вдається забити у ворота суперника гол – 1:2. Забивши гол, «Служба порятунку» збільшує натиск на ворота газовиків, знову ж таки намагається більше бити здалеку.

За 5 хвилин до завершення гри у команд по 5 фолів. Згодом «Черкасигаз» отримує 6 фол, але Зєнков не зумів реалізувати дабл-пенальті.

Досить нервово команди провели завершальні хвилини зустрічі, що й не дивно, але рахунок на табло так і не змінився.