Літня «Бізнес-ліга» з міні-футболу. «Служба порятунку» – «Азот» 7:4 (4:2)
Середа, 26 червня 2019, 08:45

250619 1

7 тур. 25 червня 2019. Черкаси. КП «Центральний стадіон»

«Служба порятунку» – «Азот» 7:4 (4:2)

Голи: В.Панченко (4, 5, 40), А.Рудь (13, 22), О.Караушан (15), В.Аджубей (40) – А.Андрейченко (3, 19), А.Крупа (32), П.Степанов (33).

Попередження: Р.Магльований, В.Аджубей – О.Куць.

Вилучення: О.Куць (повторне попередження).

П.Степанов («Азот») на 39 хв. не реалізував 10-м удар.

250619 2

Звітний матч став центральним поєдинком заключного (сьомого) туру першого кола у Літній «Бізнес-лізі». Гра виявилася щедрою на голи – опоненти на двох наколотили їх аж 11 штук.

Не встигла секундна стрілка зробити чотири повних оберти, а електронне табло висвічувало «2:1». На гол Артема Андрейченка двома точними ударами зі штрафного відповів «рятувальник» Владислав Панченко.

«Служба» порятунку посилила тиск на ворота лідера поточних змагань. Реакцію голкіпера «Азоту» почергово перевірили Олександр Караушан та Владислав Панченко. Номінальні господарі досягли бажаного на 13-ій хвилині поєдинку, коли розмашисту атаку результативно завершив Артем Рудь. А далі Олександр Караушан, скориставшись неузгодженістю дій голкіпера та захисника, довів рахунок у грі до 4:1.

250619 3

Активізувавшись перед перервою, «азотівці» скоротили перевагу до двох м’ячів – дубль у матчі оформив Артем Андрейченко.

Відразу після перерви Артем Рудь, хитнувши захисника, пробив у протихід воротареві – 5:2. Здавалося гру зроблено, проте «Азот» повертає інтригу в середині другого тайму: голи Артема Крупи та Петра Степанова запалюють на табло «5:4»!

250619 4

Розв’язка у грі настала за 1:17 до завершення її основного часу. Петро Степанов не зміг реалізувати десятиметровий удар за шість командних фолів, а у контратаці Владислав Панченко розписує хет-трик. Ба, більше за лічені секунди до фінального свистка Владислав Аджубей вражає порожні ворота – 7:4.