«Бізнес-ліга» з міні-футболу. «Юрія-Фарм» - «Азот» – 1:13 (0:6)
Середа, 22 травня 2019, 08:25

1 DSC 1100

2 тур. 21 травня 2019. Черкаси. «Центральний стадіон»

«Юрія-Фарм» - «Азот» – 1:13 (0:6)

Голи: Петраш, Степанов (7), Забєлов (2), Мелейко, Андрейченко А., (2) - Ольховий

2 DSC 1090

Гру команди почали із створенням біля обох воріт великої кількості гольових моментів. На майданчику була рівна гра, хоча невеличка ігрова перевага була на боці азотівців. Все у зустрічі перевернулося з ніг на голову з 8 по 10 хвилину гри, коли гості, вімкнувши швидкості забили у ворота опонентів три мячі – 0:3. Далі «Азот» через три хвилини забиває ще один гол.

3 DSC 1083

«Юрія-Фарм» проявляє старання і бажання змінити такий несприятливий для них хід поєдинку, створюючи біля воріт суперника неодноразово гольові моменти, але воротар азотівців Соколовський грає супернадійно.

4 DSC 1099

Складно, що негативно діяло на гравців «Юрії-Фарму» у цій зустрічі – гра воротаря суперника чи відсутність кількох основних гравців, але вони продовжували і далі пропускати м’ячі у свої ворота.

5 DSC 1115

Відпочивши, гравці «Азота» почали грати ще активніше і станом на 28 хвилину гри вже вигравали з рахунком 10:0. Після цього гості перейшли на гру від оборони, даючи супернику більше можливостей атакувати. Таким чином у юріяфармівців зявився шанс забити гол престижу і може не один. Але то був не їхній день ішкіряна куля вперто оминала ворота опонентів, а от від азотовців у ворота суперника влітало майже все.

На 34 хвилині Ольховому все таки вдалося забити гол престижу, але то була слабка втіха для його команди.