«Швидка допомога» вдруге долає «Олімп» з одним і тим же рахунком – 8:1

Після дощу до мокрого поля міні-футбольного майданчика швидше пристосувалися медики

«Швидка допомога» – «Олімп» 8:1

Голи: Білоножко-3, Герасименко-2, Даценко-2, Сірик – Діхтяренко

040917 o2

«Швидка допомога» активніше почала матч і за допомогою пресингу змусила суперника більше думати про оборону. Тут варто відзначити, що за годину до початку матчу закінчився дощ і покриття міні-футбольного майданчика було дуже слизьке. Проте, незважаючи на це, медики діяли сміливіше і згодом Білоножко відкрив рахунок у матчі. Гравців «Олімпа» такий хід подій «завів» і вони спробували у відповідь створити гострий момент біля воріт суперника з доведенням його до гольового. Але велика кількість помилок при передачах не дозволила їм досягти бажаного. А от Білоножку із «Швидкої допомоги» ще раз досягти своєї маленької футбольної мети ніхто із суперників не завадив – 2:0. Наприкінці тайму у Дяченка була можливість скоротити відставання у ранку, але стоячи спиною до воріт він вирішив вивести на ударну позицію партнера по команді. Ця задумка не була доведена до кінця.

040917 03

040917 o4

Після відпочинку Герасименко дальнім ударом робить рахунок 3:0. У діях «Швидкої допомоги», незважаючи на складний газон, відчувається легкість. Їхній суперник проявляв максимум старання, але цього було мало для досягнення бажаного. Далі протягом 6 хвилин рахунок у матчі зріс до 7:0. Гравці «Олімпа» мали дещо втомлений вигляд. За молодшими своїми опонентами їм було все важче встигати. Але гол престижу вони зуміли забити – відзначився Діхтяренко – 7:1. Та все ж завершальне слово у матчі було за переможцями, хоча на останніх секундах матчу двоє гравців «Олімпа» по черзі не змогли проштовхнути м’яч у ворота суперника.

«Швидка допомога» вдруге цього року долає «Олімп» з одним і тим же рахунком.

Сірик Сергій, капітан команди «Швидка допомога»