«Телеперформенс» здобуває історичну перемогу
Середа, 30 серпня 2017, 00:10

290817 t1

«Чорна» серія «Телеперформенс» із одинадцяти поспіль поразок добігла свого кінця

«Олімп» – «Телеперформенс» 3:4

Голи: В.Лешик, О.Романуха, О.Заїка – Р.Головін, О.Гайдай, Р.Масловатий, С.Різник

290817 t2

На старті поєдинку «Телеперформенс», надвмотивований зупинити серію поразок із дуже довгим «хвостом», зусиллями капітана команди Романа Головіна та Олексія Гайдая повів у рахунку 2:0.

Проте, гравці «Олімпіка» Володимир Лешик та Олександр Романуха протягом однієї хвилини відновили статус-кво. Обмін голами не припинився – відтак, суперники пішли на перерву за нічиї 3:3.

290817 t4

290817 t3

На другій секунді другого тайму Станіслав Різник ударом із центра поля вчергове вивів «Телеперформенс» вперед – 4:3.

Наприкінці поєдинку «Олімпік» влаштував справжній штурм воріт свого суперника, проте на останньому рубежі надійно зіграв голкіпер Сергій Резінкін. «Телеперформенс» святкує свою першу перемогу на «Епіцентр Бізнес-лізі».

Головін Роман, капітан команди «Teleperformance»